Weekendowe utrudnienia na drodze – ruch wahadłowy na ul. Wyszyńskiego

24 i 25 października ze względu na prace konserwacyjne wiaduktu kolejowego znajdującego się nad ulicą Prymasa Stefana Wyszyńskiego zostanie wprowadzony ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną. W jakich godzinach musimy liczyć się z utrudnieniami?

1wiadukt

Weekend z utrudnieniami na ul. Wyszyńskiego

24 października początek prac planowany jest na godzinę 7.00 rano. Tego dnia roboty zakończą się pod koniec późnych godzin wieczornych. W niedzielę pracę również rozpoczną się o godzinie 7.00, ale potrwają do około godz. 15-16. W miejscu przeprowadzanych konserwacji zostanie wprowadzony ruch wahadłowy z sygnalizacja świetlną, a w przypadku wystąpienia zatorów, ruchem będą kierować osoby do tego uprawione. Prace związane z zabezpieczeniem wiaduktu kolejowego będzie zostaną przeprowadzone przez Węglokoks Kraj sp. z o.o.

Powtórka z rozrywki

To już kolejny w tym roku remont wiaduktu kolejowego nad ul. Wyszyńskiego. Ostatni raz był on naprawiany 17 lipca tego roku. O remoncie zadecydowały oględziny przeprowadzone 15 lipca, które wykazały liczne odspojenia elementów betonu, które mogły zagrażać bezpieczeństwu pieszych i samochodów przejeżdżających pod wiaduktem. Wtedy również prace remontowe były wykonywane przez Węglokoks Kraj sp. z o.o.

fot. UM Piekary Śląskie

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

1 Harcerska

Utrudnienia w ruchu – przebudowa DK 94 w toku

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?

1przedsz

Metamorfoza Przedszkola nr 11

13

Niszczejąca hala w Piekarach ma nowego właściciela

31

Jechał po pijaku na motorze i uciekał przed...

21

Roboty drogowe w Piekarach. Pojawią się...

13

Nowa nawierzchnia na DW 9111