Wakacje w parku w Kamieniu

Te wakacje na pewno nie będą nudne. Miasto Piekary Śląskie wraz z Ośrodkiem Kultury „Andaluzja” i Spółdzielczym Domem Kultury zaprasza na cykl zajęć organizowanych w parku w Kamieniu. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Dmuchany zamek

Wszystkie zajęcia będą obywać się w kolejne weekendy lipca w parku w Kamieniu przy ul. Wyspiańskiego w Piekarach Śląskich. Już w najbliższy weekend czeka nas spotkanie z Paco Mbengue, rodowitym Senegalczykiem, który poprowadzi zajęcia taneczne. Paco już w dzieciństwie uczył się tańca afro, a w 2004 roku wyjechał do Tunezji, gdzie miał okazję pracować w jednym z największych klubów fitness w Tunisie. Dodatkowo Paco prowadził własną grupę taneczną, z którą występował na wielu festiwalach. Do Polski po raz pierwszy przyjechał w 2009 roku, a w 2011 roku został licencjonowany, instruktorem zumby. Od kilku lat Paco jest częstym gościem w Piekarach Śląskich. W naszym mieście co roku prowadzi zajęcia z zumby, które cieszą się sporym powodzeniem.

Kolejne zajęcia w parku w Kamieniu będą związane z fitnessem. Joga śmiechu nie dość, że rozluźni ciało, to jeszcze dostarczy sporej dawki endorfin wszystkim uczestnikom. Z kolei w ostatni weekend lipca odbędą się zajęcia taneczne i jogi dedykowane szczególnie najmłodszym dzieciom. Tego dnia dodatkową atrakcją będzie zamek dmuchany.

Harmonogram wydarzeń:
• 11 lipca godz. 18.00 – Zumba z Paco,
• 18 lipca godz. 15.00-17.00 – Joga śmiechu z Katarzyną Pentos,
• 25 lipca godz. 18.00 – Zumba z Paco,
• 31 lipca godz. 11.00-13.00 – FLUO – joga i taniec dla dzieci (+zamek dmuchany).

Subskrybuj piekary.info

google news icon