W podcieniach domu przy ul. Wyszyńskiego znaleziono ciało. To 62-letni mężczyzna

Przy ulicy Wyszyńskiego w podcieniach domu służby znalazły ciało. Zwłoki należały do 62-letniego mężczyzny. Lekarz stwierdził zgon i wykluczył udział osób trzecich. Mężczyzna był znany policji z licznych wykroczeń.

Google Maps
Zwłoki mężczyzny na ul. Wyszyńskiego

Zawiadomienie o ciele mężczyzny znalezionym przy ulicy Wyszyńskiego wpłynęło do piekarskich służb po godzinie 5, we wtorek 13 grudnia. Przed przyjazdem policyjnego patrolu, na miejsce przyjechała karetka pogotowia.

- Na miejsce przybyła karetka pogotowia. Lekarz stwierdził zgon 62-letniego mężczyzny - wyjaśnia mł. asp. Łukasz Czepkowski, rzecznik prasowy piekarskiej komendy policji.

Na miejscu zjawił się również prokurator, który po przeprowadzeniu czynności nie zalecił przeprowadzenia sekcji zwłok. Rzecznik prasowy dodaje, że mężczyzna został znaleziony na chodniku w tzw. "podcieniach". 62-latek miał na swoim koncie kilka wykroczeń.

Trudny okres dla osób bezdomnych

W minionym tygodniu z 8 na 9 grudnia służby wspólnie z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie oraz strażnikami miejskimi sprawdzali miejsca gdzie mogą przebywać osoby potrzebujące pomocy. 62-letni mężczyzna wówczas nie został spisany, dlatego też nie widniał na liście jako osoba bezdomna.

- Apelujemy do wszystkich mieszkańców, aby powiadamiali służby o każdej osobie, która mogłaby potrzebować pomocy w tym trudnym okresie. Niech los drugiego człowieka nigdy nie będzie nam obojętny - apeluje piekarska policja.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Policja Piekary

Podsumowanie działań "NURD" w Piekarach

Pożar altany Piekary

Pożar altany na terenie ROD "Górnik"

Pożar mieszkania w Piekarach

Trwa zbiórka dla ofiar pożaru mieszkania przy ul. Kościuszki

Policja Piekary

Wyższe mandaty dla kierowców - ważne zmiany od 17 września

Młodzi chuligani zdewastowali kapliczkę

Młodzi wandale zdewastowali odnowioną kapliczkę Maria Hilf

Policja (zdjęcie ilustracyjne)

Kobieta dwa razy jechała nietrzeźwa autem

Piekarscy policjanci na motocyklach

Apel do motocyklistów i rowerzystów