W podcieniach domu przy ul. Wyszyńskiego znaleziono ciało. To 62-letni mężczyzna

Przy ulicy Wyszyńskiego w podcieniach domu służby znalazły ciało. Zwłoki należały do 62-letniego mężczyzny. Lekarz stwierdził zgon i wykluczył udział osób trzecich. Mężczyzna był znany policji z licznych wykroczeń.

Google Maps
Zwłoki mężczyzny na ul. Wyszyńskiego

Zawiadomienie o ciele mężczyzny znalezionym przy ulicy Wyszyńskiego wpłynęło do piekarskich służb po godzinie 5, we wtorek 13 grudnia. Przed przyjazdem policyjnego patrolu, na miejsce przyjechała karetka pogotowia.

- Na miejsce przybyła karetka pogotowia. Lekarz stwierdził zgon 62-letniego mężczyzny - wyjaśnia mł. asp. Łukasz Czepkowski, rzecznik prasowy piekarskiej komendy policji.

Na miejscu zjawił się również prokurator, który po przeprowadzeniu czynności nie zalecił przeprowadzenia sekcji zwłok. Rzecznik prasowy dodaje, że mężczyzna został znaleziony na chodniku w tzw. "podcieniach". 62-latek miał na swoim koncie kilka wykroczeń.

Trudny okres dla osób bezdomnych

W minionym tygodniu z 8 na 9 grudnia służby wspólnie z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie oraz strażnikami miejskimi sprawdzali miejsca gdzie mogą przebywać osoby potrzebujące pomocy. 62-letni mężczyzna wówczas nie został spisany, dlatego też nie widniał na liście jako osoba bezdomna.

- Apelujemy do wszystkich mieszkańców, aby powiadamiali służby o każdej osobie, która mogłaby potrzebować pomocy w tym trudnym okresie. Niech los drugiego człowieka nigdy nie będzie nam obojętny - apeluje piekarska policja.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Kradzież Piekary

Przy ulicy Cichej skradziono samochód marki Renault Scenic

Dewastacja grobów Piekary

Proboszcz Parafii Św. Józefa wygłosił kazanie o nagrobkach

Pożar samochodu Piekary

Pożar samochodu osobowego w Dąbrówce Wielkiej

Nowe samochody dla śląskiej policji

Nowe nieoznakowane radiowozy dla śląskiej policji. Zdjęcia

Policja piekary

Nożownik na ul. Sowińskiego zaatakował starszego mężczyznę

Zdjęcie policyjne

Kradł i wpadł czyli sukces lokalnej policji

Wypadek na DK 94

Wypadek z udziałem motocyklisty na DK 94