W Piekarach Śląskich zaginęła 68-letnia kobieta. Wsiadła do autobusu i ślad po niej zaginął

Piekarscy policjanci prowadzą poszukiwania 68-letniej kobiety. Kobieta wsiadła do autobusu i ślad po niej zaginął. Czy widziałeś tę panią?

35 658529

AKTUALIZACJA, godz. 16.00

Policja w Piekarach Śląskich informuje, że 68-latka odnalazła się.

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY:

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich prowadzi poszukiwania kobiety. Zaginiona w czwartek 27 stycznia 2022 roku około godziny 17:00 opuściła miejsce, w którym przebywała w Piekarach Śląskich przy ul. Wyszyńskiego i udała się na przystanek autobusowy znajdujący się przy tej samej ulicy. Kobieta wsiadła o godzinie 17:56 do autobusu linii 185, skąd miała odjechać w kierunku Bytomia. Zaginiona do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis:

wzrost 160 cm, szczupłej budowy ciała, długie ciemne włosy, oczy niebieskie,

Wiek

68 lat,

Znaki szczególne:

brak małego palca prawej dłoni,

Ubiór:

W chwili zaginięcia była ubrana w czarne spodnie, ciemnobrązową kurtkę, czarną czapkę oraz miała przy sobie żółtą torebkę.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich pod numerem telefonu 47 853 22 00, najbliższą jednostką policji, tel. 112 lub z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich pod numerem telefonu 47 853 22 82.

Subskrybuj piekary.info

google news icon