W Piekarach Śląskich będą kręcić film. Twórcy ogłosili casting dla dzieci

W najbliższy piątek 21 lutego odbędzie się casting do filmu "Skarbek", który będzie kręcony m.in. w Piekarach Śląskich. Co trzeba zrobić, by zgłosić dziecko na casting? Sprawdź.

Cinema 4153289 1920

Twoje dziecko marzy o karierze filmowej, a może szuka ciekawej przygody? Jeżeli tak jest, to warto zainteresować się castingiem, który organizuje producent Domino Film. W Piekarach Śląskich odbędzie się casting do powstającego filmu fabularnego "Skarbek".

Producent poszukuje chłopców w wieku 8-12 lat oraz dziewczynek w wieku 10-14 lat. Casting odbędzie się w piątek 21 lutego w Ośrodku Kultury Andaluzja przy ul. Oświęcimskiej 45 w godzinach 14-19. Wcześniej jednak należy się skontaktować z organizatorem castingu. Co trzeba dokładnie zrobić?

Na adres e-mail skarbekfilm@gmail.com należy wysłać wiadomość, zatytułowaną "CASTING PIEKARY ŚL". W wiadomości natomiast trzeba zamieścić następujące dane:

- imię i nazwisko dziecka
- numer telefonu
- wiek
- zdjęcia twarzy i sylwetki dziecka

Reżyserem filmu "Skarbek" jest Tomasz Jurkiewicz, a autorem scenariusza Wojciech Kuczok. Fabuła produkcji na razie nie jest znana. Już wcześniej jednak pojawiła się informacja, że zdjęcia będą kręcone m.in. w Piekarach Śląskich oraz tarnogórskiej Zabytkowej Kopalni Srebra.

Subskrybuj piekary.info

google news icon