W Piekarach kręcą film Skarbek

W Piekarach Śląskich kręcą zdjęcia do filmu “Skarbek”. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem film powinien trafić do dystrybucji w czerwcu lub września 2021 r.

Wczoraj ekipa filmowa kręciła ujęcia w domu przy ul. Wodnej, zaś dzisiaj była na ul. Roździeńskiego i Przyjaźni, a następnie na DW 911. To właśnie tam mieściła się lokalizacja filmowego domu babci Helenki, zaś w Rezydencji Luxury Hotel na ul. Starej zlokalizowano ogród. Kręcono również przejazdy w rejonie DW 911, na ul. Roździeńskiego i Przyjaźni oraz Janty, dlatego na czas nagrania wyłączono te ulice z normalnego ruchu.

W Piekarach Śląskich zawitały gwiazdy filmowe

Do Piekar Śląskich przyjechali aktorzy filmu “Skarbek”, w tym: Olgierd Łukaszewicz, Dorota Pomykała, Cezary Kosiński, Sonia Bohosiewicz, Lech Dyblik czy też Sebastian Stankiewicz. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem film powinien trafić do dystrybucji w czerwcu lub września 2021 r. W połowie lipca ekipa “Skarbka” ponownie zawita do nas na kolejne nagrania. Udział w produkcji ma także miasto Piekary Śląskie, które współfinansowało film.

fot. UM Piekary Śląskie

Subskrybuj piekary.info

google news icon