W Miejskim Domu Kultury wystąpi kabaret Zdolni i Skromni. Ich skecz "Sztefa z Piekar" podbija internet

W Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich wystąpi znany kabaret Zdolni i Skromni. Artyści zaprezentują się z ich nowym programem "Kabaret na Kryzys". Ich skecz "Sztefa z Piekar" ma już ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube.

Zdolni i Skromni FB
Zdolni i Skromni

W piątek, 17 lutego w Miejskim Domu Kultury, przy ulicy Bytomskiej w Piekarach Śląskich wystąpią Zdolni i Skromni. Tym razem zaprezentują się z najnowszym skeczem "Kabaret na kryzys".

- Węgiel, prąd, cukier, gaz, finanse publiczne, kościół. Gdzie nie spojrzysz, kryzys!
Na szczęście już nie trzeba się tym martwić, Zdolni i Skromni przeprowadzą was przez recesję stulecia
- czytamy w opisie wydarzenia.

Oprócz tego artyści zapowiedzieli, że podczas skeczu rozprawią się z wszystkimi obecnymi kryzysami - Zamiast tony węgla, tona żartów. Zamiast cukru, słodkie słówka. Gaz? Zdolni i Skromni gwarantują, że są w gazie.

17 lutego na piekarskiej scenie MDK wystąpią: Olga Łasak, Ewelina Wojtak, Andrzej Kozłowski oraz Łukasz Żak. Pomimo odległego terminu wydarzenia, w serwisie dostępne są ostatnie bilety.

"Sztefa z Piekar" podbija internet

Kabaret znany jest z m.in. skeczu "Sztefa z Piekar". Program osiągnął wynik ponad trzech milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Ich słynne skecze to także: "Ojciec Sztefy" i "Sztefa i Brajan".

Kabaret Zdolni i Skromni wygrał 25 jubileuszową edycję Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Ich skład składający się z doświadczonych artystów, powstał dość spontanicznie. Połączyli oni siły, by pokonać rywali podczas 25. festiwalu Ryjek, który odbył się w 2021 roku. Wówczas zaprezentowali się w składzie: Łukasz Zaczek, Andrzej Kozłowski, Damian Kubik, Mateusz Kwiatkowski, Ewelina Wojtak, Olga Łasak i Klaudia Halejcio.

Subskrybuj piekary.info

google news icon