W marcu 3,3 tys. pasażerów wybrało Max Bilet Kolei Śląskich

1 marca br. wystartowała pilotażowa wspólna oferta Kolei Śląskich, GZM oraz Polregio. Bez wątpienia porozumienie trójki przewoźników dla pasażerów oznacza większą elastyczność i łatwość w podróżowaniu po Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Jak to możliwe? Cóż, wystarczy tylko jeden bilet - Max Bilet Kolei Śląskich, z którym pasażerowie mogą wybierać najszybsze dostępne połączenia. Okazuje się, że w marcu br. z taryfy Max Bilet Kolei Śląskich skorzystało ponad 3,3 tys. osób!

DSC 5184 1

3,3 tys. pasażerów wybrało Max Bilet Kolei Śląskich

Tak, to prawda! W marcu br. 3,3 tys. pasażerów wybrało Max Bilet Kolei Śląskich. Naturalnie nasuwa się pytanie, która oferta cieszyła się największą popularnością? Najwięcej pasażerów, bo ponad 1,4 tys. wybrało bilet miesięczny umożliwiający podróż w trzech do sześciu sąsiadujących ze sobą miast Metropolii (jego koszt to 189 zł). Z kolei 1,1 tys. postawiło na warty 149 zł bilet na dwa miasta, a 500 wybrało opcję jednego miasta (119 zł). Z najdroższym, bo kosztującym 249 zł Max Biletem sieciowym w marcu podróżowało po Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii 264 pasażerów.

Od wielu lat mówiło się o integracji przewoźników i wreszcie mamy wielką satysfakcję, że udało nam się taki projekt przeprowadzićmówi Patryk Świrski,

prezes Kolei Śląskich.

Gdzie kupić Max Bilet?

Dobre pytanie. Bilety Max Bilet można kupić w kasach biletowych, biletomatach, pociągach Kolei Śląskich oraz w aplikacjach biletowych. Warto podkreślić, że odpowiednikami poszczególnych odmian Max Biletu Kolei Śląskich są Metrobilety GZM.

Ich ceny są takie same, jednak kupując Max Bilet pasażer ma pełny wybór ustawowych zniżektłumaczy Bartłomiej Wnuk, rzecznik prasowy Kolei Śląskich.

Koleje Śląskie – by podróżowało się lepiej
Koleje Śląskie zapraszają!
WWW | FACEBOOK | X

Subskrybuj piekary.info

google news icon