W czwartek warto uważać w Piekarach Śląskich. Szykuje się Ustawka Sportowa...

Spokojnie, spokojnie - każdy uczestnik wróci z wydarzenia bez uszczerbku na ciele, za to z satysfakcją z przebytych kilometrów. Jak dołączyć do wyzwania?

Piekarska ustawka sportowa 2

Piekarska Ustawka Sportowa

Już w najbliższy czwartek, 26 stycznia, w naszym mieście odbędzie się wydarzenie dedykowane miłośnikom aktywnego spędzania czasu wolnego. Piekarskie Koła zapraszają na Ustawkę. Na czym będzie ona polegać?

- Wspólnie: rowerem, na rolkach, hulajnogach, biegowo, z kijami lub bez przemierzymy piekarskie ścieżki rowerowe - tłumaczą organizatorzy.

Sportowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 w Parku w Kamieniu przy fontannie. Meta będzie się znajdować przy budynku MOSiR (ul. Olimpijska 3). Długość trasy to 6 kilometrów.

- Poruszamy się po ścieżce rowerowej lub chodniku zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Zalecamy odblaski i przypominamy o obowiązkowym wyposażeniu pojazdu w szczególności w oświetlenie. Czas na pokonanie trasy to 60 minut - dodają koordynatorzy.
Piekarskie Koła

Na osoby, które zdążą przebyć wyznaczony odcinek w ciągu godziny, czekają niespodzianki. Więcej szczegółów, w tym regulamin, imprezy znaleźć można na facebookowym profilu wydarzenia Piekarska Ustawka Sportowa.

Subskrybuj piekary.info

google news icon