VI Charytatywny Bieg w Piekarach Śląskich. "Pomagamy Durś" odbędzie się 16 października

Stowarzyszenie Lecymy Durś we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich po raz VI organizuje Charytatywny Bieg "Pomagamy Durś". Wydarzenie odbędzie się 16 października. Trasa dla biegaczy i nordic walkerów będzie mieć postać pętli o długości 5 km i wieść przez Las Dioblina.

Pomagamy durś

W niedzielę, 16 października Stowarzyszenie Lecymy Durś, przy współpracy z Warsztatami Terapii Zajęciowej oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich organizuje kolejny bieg charytatywny pn. "Pomagamy Durś".

Rozpoczęcie biegu wiodącego lasem Dioblina nastąpi o godzinie 13 z z płyty głównej MOSiRu przy ul. Olimpijskiej. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu już teraz mogą zgłosić swój udział, by wesprzeć podopiecznych WTZ. Bilety są dostępne na stronie wydarzenia.

Trasa dla biegaczy i nordic walkerów będzie mieć postać pętli o długości 5 km i wieść przez Las Dioblina. Będzie ona oznaczona co 1 km, a w newralgicznych punktach rozstawieni zostaną wolontariusze wskazujący drogę. Podczas imprezy przewidywane są również biegi dla dzieci, które odbywać będą się na płycie boiska MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3.

Subskrybuj piekary.info

google news icon