Utrudnienia drogowe w Piekarach Śląskich. Bieżące remonty nawierzchni

W ciągu najbliższych dni na drogach w naszym mieście rozpoczną się bieżące prace remontowe. Planowane prace będą przeprowadzone na Drodze Wojewódzkiej nr 911, ul. Bednorza oraz ul. Nankera. W związku z remontem nastąpią utrudnienia oraz zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Dk94

Harmonogram prac

20.05 (czwartek) – Prace potrwają od godziny 7.00 do godziny 12.00. Roboty drogowe będą wykonywane na DW911 kierunek Orzech, pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Wyzwolenia, a skrzyżowaniem z ul. Papieża Jana Pawła II. Przeprowadzone prace obejmą frezowanie oraz zrobienie nowej nakładki.

20.05 (czwartek) - Prace potrwają od godziny 7.00 do godziny 12.00. Roboty drogowe będą wykonywane na ul. Bednorza w rejonie skrzyżowania z ul. Nałkowskiej. Prace obejmą likwidację zapadliska w jezdni.

20.05 (czwartek) – Prace w tym dniu potrwają od godziny 12.00 do godziny 16.00, z kolei w piątek 21.05 od godziny 7.00 do 16.00. Roboty drogowe będą wykonywane na ul. Biskupa Nankera – skrzyżowanie z z ulicami Oświęcimską oraz Partyzantów. Prace obejmą remont skrzyżowania.

Na czas wykonywanych prac zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Wszystkie roboty powinny być zakończone 21 maja, jednak ich postęp będzie uzależniony od warunków atmosferycznych.

fot. UM Piekary Śląskie

Subskrybuj piekary.info

google news icon