Nieznany sprawca uszkodził samochód przy ul. Mastalerza i zbiegł z miejsca zdarzenia. Sprawę zgłoszono na policję

Przy ulicy Mastalerza (osiedle Wieczorka) nieznany sprawca uszkodził stojący na poboczu samochód i zbiegł z miejsca zdarzenia. Siła uderzenia była na tyle duża, że pękła szyba po stronie kierowcy. Właściciel pojazdu zgłosił sprawę na policję i prosi mieszkańców o pomoc w odnalezieniu sprawcy.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 2 lutego po godzinie 6:00. Jak informuje syn właścicielki pojazdu przy ulicy Mastalerza w pobliżu garaży nieznany sprawca uderzył w bok samochodu osobowego zaparkowanego na poboczu. Siła uderzenia była na tyle duża, że szyba ze strony kierowcy pękła.

- Niemożliwym jest, że nie wyczuł tego uderzenia, wiec jeśli ktoś był świadkiem to proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 660 880 675 - apeluje syn właścicielki pojazdu.

Kolizja została zgłoszona również na policję. Jeżeli zdarzenie zostało uwiecznione na kamerze monitoringu, zapis posłuży jako dowód w sprawie, a kierowca szybko zostanie namierzony. Zgodnie z Kodeksem karnym sprawcy za spowodowanie kolizji i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi mandat w wysokości trzech tysięcy złotych.

Kradzież Piekary

Może Cię zainteresować:

Przy ulicy Cichej skradziono samochód marki Renault Scenic. Świadkowie proszeni są o kontakt

Autor: Martyna Urban

30/01/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon