Usługi stolarskie w Piekarach Śląskich – funkcjonalne meble na wymiar

Remont mieszkania startuje już za kilka dni. Ekipa zaklepana, farby i kafelki wybrane, ale pozostaje jeszcze jedna sporna kwestia do rozwiązania – meble! I tu mieszkańcy Piekar Śląskich są nieco podzieleni. Jedni wybierają gotowe rozwiązania. Zaś inni odwiedzają firmy świadczące usługi stolarskie Piekary Śląskie, które stworzą ich wymarzone meble. Poznajcie je.

Obraz autorstwa Freepik
uslugi_stolarskie_piekary_slaskie

Mebla na wymiar – czy to dobry pomysł?

Oczywiście, że tak! Meble na wymiar cieszą się ogromną popularnością od wielu lat i to nie bez powodu. Właśnie tego rodzaju rozwiązania pozwalają zagospodarować mniej funkcjonalne pomieszczenia w prywatne garderoby, pokoje zabaw czy gabinety. Co więcej, osoby decydujące się na meble na wymiar mogą zadecydować o odpowiedniej ilości: szuflad, półek, drążków, pantografów czy lustrach i oświetleniu.

Oczywiście wybór wyposażenia to nie wszystko. Warto również zwrócić uwagę na kolor mebli, a także dodatki (np. uchwyty, nóżki meblowe), które mogą podkreślić styl panujący w danym pomieszczeniu (np. styl skandynawski, styl prowansalski) lub nadać mu charakteru. Aby tego było mało, meble na wymiar doskonale wypadają zarówno na małych, jak i dużych metrażach i całkowicie wykorzystują wolną przestrzeń.

Usługi stolarskie Piekary Śląskie

Osoby, które zastanawiają się czy meble na wymiar to taki dobry pomysł, powinny obowiązkowo odwiedzić firmy świadczące usługi stolarskie Piekary Śląskie, które rozwieją ich wątpliwości. Z pewnością tego rodzaju przedsiębiorstwa przedstawią im główne zalety mebli na wymiar, a przy okazji pokażą z jakich nowoczesnych technologii, sprzętów czy materiałów korzystają.

Meble wykonane z materiałów najlepszej jakości mogą służyć przez wiele lat. Dobrym przykładem są blaty kuchenne, które nie tylko zdobią meble, ale są odporne na działanie różnych temperatur, wilgoć, zarysowania oraz działanie środków czyszczących.

Od projektowania do realizacji

Po wybraniu właściwych usług stolarskich Piekary Śląskie nie pozostaje nic innego jak projektowanie i realizacja wymarzonych mebli. Oczywiście na tym etapie warto zwrócić uwagę z jakich materiałów i technologii korzysta wybrana firma. Przykładowo okleiniarka z agregatem „AirTec” jest w stanie wyeliminować fugę klejową, tym samym jest ona niewidoczna między powierzchnią oklejanego materiału i jego obrzeżem. Z kolei okleiniarka Ambition 1600 daje możliwość wyboru koloru, jak i rodzaju kleju, który połączy poszczególne elementy mebli. Bez wątpienia nikt nie chce, aby miejsca łączenia były widoczne na meblach. Właśnie dlatego warto zadbać o odpowiedni sprzęt, jak okleiniarka.

Szeroki wachlarz usług

Na koniec warto mieć na uwadze, że wiele firm świadczących usługi stolarskie oferuje nie tylko projekt mebli na wymiar, a także inne usługi jak: wycinanie otworów pod zlew czy płytę grzewczą, zacinanie blatów do łączenia, okuwanie skrzydeł do systemów przesuwnych, rafiksowanie, okleinowanie proste oraz krzywoliniowe oraz cięcia proste, jak i krzywoliniowe.

Dobrym przykładem jest hurtownia Komandor - https://hkslask.komandor.pl/uslugi-stolarskie/ , posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży. Ich szeroka oferta usług (np. usługi stolarskie, usługi szklarskie), a także materiałów (np. systemy drzwi przesuwnych Winnipeg i Yoho, system ścianek działowych Lumi, systemy zabudowy wnętrz Orto, płyty meblowe, płyty akrylowe, płyty budowlane, akcesoria meblowe) pozwala stworzyć wymarzone meble na wymiar.

Subskrybuj piekary.info

google news icon