Urząd Pracy w Piekarach publikuje nowe oferty pracy. Do 8 tysięcy złotych wynagrodzenia

Urząd Pracy w Piekarach Śląskich praktycznie codziennie publikuje nowe oferty pracy. W tym tygodniu proponowane zarobki wahają się pomiędzy trzema a ośmioma tysiącami brutto. Jakie stanowiska w Piekarach są nieobsadzone?

Pixaby
nowe oferty pracy w Piekarach

Sprzedawca, stróż, pracownik prac dorywczych

Osoba ubiegająca się o stanowisko sprzedawcy musi być dyspozycyjna co najmniej 160 godzin w miesiącu. Podejmie się pracy w sklepie przy ul. Maczka 13. Pracodawca oferuje wynagrodzenie 3010 zł brutto. Wymagane jest wykształcenie średnie. Mile widziana jest znajomość obsługi kasy fiskalnej.

Poszukiwany jest pracownik prac dorywczych, pomocniczych i porządkowych. Nie jest wymagane wykształcenie średnie, ani także wyższe. Pracownik zatrudniony zostanie na umowę zlecenie. Proponowane wynagrodzenie to 3152 zł brutto. Liczba godzin pracy w miesiącu to 160.

Osoba ubiegająca się o stanowisko stróża/konserwatora podejmie się pracy przy ul. Podmiejskiej 45. Do zakresu jej obowiązków będzie należeć: okresowa kontrola obiektu, prace konserwatorskie, dokonywanie drobnych prac napraw. Pracownik zatrudniony zostanie na 160 godzin w miesiącu, proponowane wynagrodzenie to 3152 zł brutto. Wymagane jest wykształcenie średnie.

Operator i pracownik produkcji, monter instalacji

Przyszły pracownik ubiegający się o stanowisko operatora produkcji zostanie zatrudniony na podstawie umowy o pracę, na pełen etat. Otrzyma 3010 zł brutto. Wymagane jest wykształcenie podstawowe. Przyszły pracownik podejmie się pracy przy ul. Ceramiki 37. Mile widziane są uprawnienia na obsługę wózka widłowego.

Osoba ubiegająca się o stanowisko pracownika produkcyjnego podejmie się pracy przy ul. Podmiejskiej 45. Zajmie się lutowaniem podzespołów. Pracownik otrzyma umowę o pracę, na pełen etat ze stawką 3010 zł brutto. Wymagane jest wykształcenie średnie oraz umiejętności manualne.

Poszukiwany jest monter instalacji sanitarnych, który podejmie się pracy przy ul. Konarskiego 1. Zostanie zatrudniony na podstawie umowy o pracę, na pełen etat ze stawką 3010 zł brutto. Wymagane jest wykształcenie podstawowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej rok.

Tokarz, monter i kierowca ciężarowy

Osoba ubiegająca się o stanowisko tokarza podejmie się pracy przy ul. Konarskiego 1. Zatrudniona zostanie na umowę o pracę, na pełen etat za stawką 3010 zł brutto. Wymagane jest wykształcenie podstawowe oraz minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Poszukiwany jest monter armatury, który zostanie zatrudniony przy ul. Konarskiego 1. Pracownik otrzyma umowę o pracę, na pełen etat ze stawką 3010 zł brutto. Wymagane jest wykształcenie podstawowe oraz minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Przyszły kierowca samochodu ciężarowego zostanie zatrudniony na podstawie umowy o pracę na pełen etat. Przyszły pracownik otrzyma od 5 do 8 tysięcy brutto. Wymagany jest minimum rok doświadczenia zawodowego oraz prawo jazdy kat. C+E.

Subskrybuj piekary.info

google news icon