Urząd Pracy w Piekarach poszukuje pracowników. Do 6 tysięcy złotych wynagrodzenia!

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach na bieżąco publikuje aktualne oferty pracy. Pracodawcy poszukują m.in. cukierników, kamieniarza, manikiurzystki i wielu innych fachowców. Kwoty wahają się od 3 do nawet 6 tysięcy złotych brutto. Jakie umiejętności należy posiadać, by otrzymać wymarzoną posadę?

Pixaby
cukiernicy-poszukiwani-w-piekarach

Przeanalizowaliśmy oferty pracy PUP w Piekarach Śląskich. Podczas ostatnich siedmiu dni pojawiło się 9 ofert prac.

Piekarz, cukiernik oraz jego pomoc

Piekarska piekarnia "Tradycja" poszukuje trzech osób na wakaty: piekarza, cukiernika oraz pomocy cukiernika.

Osoba, która będzie ubiegać się o pracę cukiernika musi być dostępna w wymiarze miesięcznym 160 godzin. Zostanie zatrudniona na umowę o pracę na czas nieokreślony. Wymagany jest 3-letni staż pracy w zawodzie. Wykształcenie wyższe nie jest wymagane. Pracodawca w zależności od umiejętności oferuje od 4700 do 5700 zł brutto.

Przyszły pracownik ubiegający się o wakat piekarza musi być dyspozycyjny w wymiarze 40 godzin tygodniowo. Wymagane jest by posiadał doświadczenie zawodowe. Nieobligatoryjne jest wykształcenie wyższe. Pracodawca w zależności od umiejętności oferuje od 4700 do 5700 zł brutto.

W przypadku wakatu pomoc cukiernika pracownik zostanie zatrudniony na umowę o pracę na pełen etat. Wymagane jest wykształcenie zasadnicze zawodowe oraz 3-letnie doświadczenie zawodowe. Pracodawca oferuje od 4200 do 5200 zł brutto.

Kosmetyczka oraz manikiurzystki

Powiatowy Urząd Pracy wystawił ogłoszenie o pracę dla dwóch manikiurzystek oraz kosmetyczki.

Kosmetyczka oraz manikiurzystka zostanie zatrudniona przy ulicy Jana Pawła II 59. Pracownica zostanie zatrudniona na pół etatu na umowę zlecenie. Wymagane jest wykształcenie średnie zawodowe na kierunku kosmetycznym oraz umiejętność wykonywania manicure oraz pedicure. Pracodawca oferuje w obu przypadkach 1505 zł brutto.

Natomiast druga manikiurzystka podejmie pracę przy ulicy Karola Miarki 23. Zostanie zatrudniona na umowę zlecenie. Wymagany jest certyfikat ukończenia kursów oraz doświadczenie zawodowe. Pracodawca oferuje 19,70 zł na godzinę pracy oraz premię od obrotu.

Szwaczka, kamieniarz oraz technik serwisu

Pracownica ubiegająca się o stanowisko szwaczki zostanie zatrudniona przy ulicy Ceramiki 37. Zostanie zatrudniona na pełen etat na umowę o pracę. Wymagane jest wykształcenie zawodowe zasadnicze. Pracodawca na początek umowy oferuje 3010 zł brutto z możliwością podwyżki.

Osoba ubiegająca się o stanowisko kamieniarza podejmie pracę przy ulicy Harcerskiej 25. Zostanie zatrudniona na umowę o pracę na pełen etat. Wymagane jest doświadczenie w cięciu granitu oraz chęci do pracy. Pracodawca oferuje 4000 zł brutto na początek.

Pracownik ubiegający się o pracę technika serwisu IT nie będzie zatrudniony w stałym miejscu pracy. Wykształcenie wyższe nie jest wymagane. Obligatoryjne jest prawo jazdy kat. B, umiejętności manualne, obsługa komputera oraz znajomość podstaw sieci internetowej. Pracodawca oferuje 3200 zł brutto oraz premię.

Subskrybuj piekary.info

google news icon