Tylko dziś. Na stacji Circle K w Piekarach paliwo będzie tańsze o kilkadziesiąt groszy

Tylko przez trzy godziny na stacji paliw Circle K w Piekarach będzie można skorzystać z niecodziennej zniżki. Paliwo będzie tańsze o kilkadziesiąt groszy na litrze. Promocja może spotkać się z dużym zainteresowaniem, dlatego ostrzegamy, że w pobliżu stacji mogą pojawić się utrudnienia w ruchu. Bytomska 41A

Circle K Piekary

Promocja na paliwa na stacjach Circle L

W piątek, 23 czerwca sieć stacji paliw Circle K ogłosiła niecodzienną promocję. Tylko dziś będzie można skorzystać z kilkudziesięciu groszy zniżki na litr paliwa.

- Nastaw budzik na 14.00, by nie przeoczyć naszej wakacyjnej promocji! Skręć dziś na Circle K, by w godzinach 14.00-17.00 zatankować -50gr/l - poinformowała sieć w mediach społecznościowych.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy posiadacze karty lojalnościowej EXTRA – również osoby, które tego samego dnia postanowią dołączyć do programu. W Piekarach ze stacji paliw sieci Circle K można skorzystać przy ulicy Bytomskiej 41A.

Wakacyjne promocje weekendowe na paliwo

Natomiast tuż po godz. 17:00 w piątek 23 czerwca, aż do niedzieli 25.06, w ramach kolejnej promocji „Summer Weekends” klienci zatankują dowolne paliwo w obniżonej o 35 gr/l cenie. Zniżki będą obowiązywać również w każdy weekend wakacji, od piątku do niedzieli. Promocja będzie obowiązywać do 3 września. Każdy klient będzie mógł skorzystać ze zniżki pod warunkiem posiadania karty lojalnościowej EXTRA. Rabat zostanie naliczony do maksymalnie 85l w ramach jednej transakcji.

Zakończenie roku szkolnego to moment, kiedy Polacy rozpoczną wakacyjne podróże, a wielu z nich
jako środek transportu wybierze samochód. Chcemy sprawić, aby wyjazdy naszych klientów stały się
łatwiejsze i przyjemniejsze, dlatego już 23 czerwca powitamy wakacje cyklem zniżek na stacjach paliw
Circle K
– mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska.

cena-diesla-rosną-piekary

Może Cię zainteresować:

Ceny na stacjach benzynowych poszybowały w górę. Tym razem najdroższy jest diesel

Autor: Martyna Urban

03/03/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon