Trzy nowe sklepy powstaną przy ulicy Bytomskiej. Oficjalne otwarcie nastąpi 1 października

1 października br. o godzinie 10 otwarte zostaną trzy nowe sklepy przy ulicy Bytomskiej - budynek Progresji. Klienci będą mogli odtąd robić zakupy w: Empiku, RTV Euro AGD oraz w Outlecie Nexterio. Budynek Progresji przez kilka pierwszych tygodni wojny w Ukrainie wykorzystywany był jako magazyn darów dla uchodźców,

Przy ulicy Bytomskiej w budynku Progresji zostaną otwarte trzy nowe sklepy. Od 1 października piekarzanie będą mogli korzystać z: Empiku, RTV Euro AGD oraz Outletu Nexterio. Aktualnie sklepy są na etapie meblowania i wystawienia towaru. O ewentualnych szczegółach otwarcia będziemy informować na bieżąco.

Dawna siedziba Zametu stała się ozdobą miasta

Budynek, w którym zostaną otwarte nowe sklepy, w ubiegłym roku przeszedł modernizację. Wcześniej znajdowała się w nim siedziba Zametu. Budynek został zakupiony przez firmę Progresja S.A. we wrześniu 2020 roku. Prace remontowe trway w trakcie pandemii COVID-19, dlatego też ich zakończenie przesunęło się trochę w czasie. Ostatecznie prace zostały zakończone w kwietniu 2021 roku.

Progresja S.A. w 2020 roku podpisała dwuletni kontrakt z Europejską Agencją Kosmiczną. Dotyczył on wydruku trójwymiarowego (3D) prowadzonego w przestrzeni kosmicznej. Jeśli działania te powiodą się w warunkach symulowanych, będą kontynuowane w stacji kosmicznej, jednak nie jest to jedyny sukces . Zwyciężyła także w Start-up Challenge 2020, w którego finale zorganizowanym podczas European Tech and Start-up Days, zgłosiło się aż… 250 start-upów z całej Polski, a także z Czech, Estonii, Francji, Islandii, Luksemburga, Wielkiej Brytanii, Węgier oraz USA.

Subskrybuj piekary.info

google news icon