Tanie mieszkania w Piekarach Śląskich. Ich ceny nie przekraczają 100 tys. złotych

Ceny mieszkań w całej Polsce pną się do góry. Ma to związek z wybuchem wojny w Ukrainie, a tym samym rosnącymi cenami materiałów budowlanych i niestabilną sytuacją na rynku nieruchomości. Jednak w Piekarach ceny mieszkań są jedne z najtańszych na Śląsku.

Portal Otodom na bieżąco publikuje oferty wystawiane przez właścicieli mieszkań. W odróżnieniu od innych śląskich miast w Piekarach ceny mieszkań co najmniej dwupokojowych rozpoczynają się już od 80 tysięcy złotych.

Mieszkanie z budżetem do 100 tys. złotych

Pierwsza oferta to mieszkanie przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Kwatera usytuowana jest na I piętrze jednopiętrowej kamienicy. W skład lokalu mieszkalnego o powierzchni 57,4 m2 wchodzi mały pokój z aneksem kuchennym, dwa spore pokoje oraz łazienka z WC. Przed budynkiem znajduje się ogrodzone podwórko zabezpieczone domofonem. Cena: 80 tys. zł.

tanie mieszkania Piekary
Otodom

Kolejna oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 99 m2. Zlokalizowane jest na skrzyżowaniu ulic Jainty i Kościuszki. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Nieruchomość składa się z przedpokoju, dwóch przestronnych pokoi, kuchni i łazienki. Stan do remontu. Lokal ogrzewany za pomocą kominka. Cena: 80 tys. zł

mieszkanie za 80. tys. zł
Otodom

Kolejne mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Tadeusza Kościuszki. Kwatera usytuowana jest na wysokim parterze 1 piętrowej kamienicy. Przed budynkiem znajduje się ogrodzone podwórko zabezpieczone domofonem. Na pierwszy poziomie lokalu mieszkalnego o powierzchni 41,6 m2 znajduje się pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka z WC. Na drugim poziomie znajdziemy 2 pokoje z kominkiem oraz balkon z widokiem na podwórko. Cena: 99 tys. zł.

Tanie mieszanie w Piekarach
Otodom

Ostatnia oferta zlokalizowana jest w rejonie ulic Jainty i Kościuszki. Jego łączna powierzchnia to 42 m2. Na parterze znajduje się pokój z aneksem kuchennym, oraz łazienka z ubikacją. Na pierwszym piętrze dwa pokoje- jeden z wyjściem na balkon, oraz z kominkiem. Do mieszkania przynależy piwnica. Cena: 100 tys. zł.

mieszkania Piekary
Otodom

Subskrybuj piekary.info

google news icon