Tak bawili się maturzyści Zespołu Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich. Zobaczcie zdjęcia ze studniówki

Zaczął się sezon maturalnych bali. Jeden z nich świętowali niedawno tegoroczni uczniowie ostatnich klas ZS nr 1. Nie zabrakło tradycyjnego poloneza, sesji zdjęciowej i zabawy do białego rana.

Studniówka ZS nr 1 w Piekarach Śląskich

2024 rok uczniowie rozpoczęli od obowiązkowej imprezy obchodzonej w ostatniej klasie szkoły ponadpodstawowej. Stres przedmaturalny przyjdzie dopiero później, ale ostatni weekend był czasem dobrej zabawy. Młodzież z ZS nr 1 na miejsce swojej studniówki wybrała salę bankietową Orfeusz w Tarnowskich Górach. 13 stycznia miał miejsce wieli bal. Na dobry początek można było skorzystać ze studniówkowego studia fotograficznego.

- Na uczniów przy wejściu czekała niespodzianka - ręcznie zrobiona ścianka do zdjęć przygotowana przez nauczycieli (opiekunów Zespołu Artystyczno-Dekoracyjnego) i Kamila (ucznia klasy 5c5), który stworzył elektroniczny dekor w formie obrazu ze sloganem - wspominają przedstawiciele szkoły.

O godzinie 20:00 odbyło się oficjalne rozpoczęcie balu. Na zaproszenie uczniów odpowiedzieli ich nauczyciele, a także władze miasta z prezydent Sławą Umińską-Kajdan. By tradycji stało się zadość, maturzyści odtańczyli poloneza. Wybrali także Królową i Króla Studniówki 2024.

Studniówka w Ekonomiku w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Studniówka 2024 w tarnogórskim "Ekonomiku". Uczniowie świętowali pierwszy taki bal [GALERIA]

Autor: Urszula Gołkowska

08/01/2024

Subskrybuj piekary.info

google news icon