Święta 2020 : Sonia Maselik z bożonarodzeniową piosenką

Piękna, młoda i utalentowana piekarzanka pnie się po szczeblach kariery. Sukces w konkursie Radia RMF FM to był dopiero początek. Kilka dni temu kobieta stworzyła świąteczną wersję piosenki „Nie mów nic nikomu”. Utwór od razu wprowadza nas w bożonarodzeniowy nastrój.

01soniamaselik

Grudzień to szczególny miesiąc. Nie ma chyba osoby, która podczas świątecznych przygotowań czy zakupów nie słucha bożonarodzeniowych hitów – ponadczasowego Last Christmas Wham! czy All I Want For Christmas Is You Mariah Carey. Jednak jeśli jesteśmy już znudzeni powyższymi piosenkami, Sonia Maselik oferuje nam świeży, świąteczny utwór – Święta w nas. Piosenka od samego początku wprawia nas w błogi stan.

Sonia Maselik – piekarska artystka

Artystkę od początku wspierają Piekary Śląskie. To dzięki współpracy z władzami miasta powstał klip do piosenki” Nie pij, nie pal, nie oddychaj”. Następnie Sonia Maselik wzięła udział w Dniach Piekar Śląskich. Nie były jej obce również wystąpienia w telewizji – w 2016 roku zaśpiewała w „Dzień Dobry TVN” oraz w „Pytaniu na śniadanie” w TVP2. Śląskiej publiczności dała się poznać na żywo podczas trasy koncertowej w 2019 roku.

Jej kariera nabrała jednak rozpędu po wygranej w konkursie organizowanym przez Radio RMF FM „Twoje 5 minut w Radio RMF FM”. Liczne głosy mieszkańców Piekar Śląskich i innych, sprawiły, że Sonia Maselik spełniła swoje marzenie o Live Sessions. Kolejne sukcesy to była kwestia czasu. Artystka ze swoim utworem „Nie mów nic nikomu” zajęła 21 grudnia 3 miejsce w POPliście RMF FM. Ze względu na zbliżające się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia wokalistka przygotowała christmasową piosenkę - „Święta w nas”.

Bożonarodzeniowa piosenka Soni Maselik:

fot. Facebook Sonia Maselik

Subskrybuj piekary.info

google news icon