Święta 2020 : Sonia Maselik z bożonarodzeniową piosenką

Piękna, młoda i utalentowana piekarzanka pnie się po szczeblach kariery. Sukces w konkursie Radia RMF FM to był dopiero początek. Kilka dni temu kobieta stworzyła świąteczną wersję piosenki „Nie mów nic nikomu”. Utwór od razu wprowadza nas w bożonarodzeniowy nastrój.

01soniamaselik

Grudzień to szczególny miesiąc. Nie ma chyba osoby, która podczas świątecznych przygotowań czy zakupów nie słucha bożonarodzeniowych hitów – ponadczasowego Last Christmas Wham! czy All I Want For Christmas Is You Mariah Carey. Jednak jeśli jesteśmy już znudzeni powyższymi piosenkami, Sonia Maselik oferuje nam świeży, świąteczny utwór – Święta w nas. Piosenka od samego początku wprawia nas w błogi stan.

Sonia Maselik – piekarska artystka

Artystkę od początku wspierają Piekary Śląskie. To dzięki współpracy z władzami miasta powstał klip do piosenki” Nie pij, nie pal, nie oddychaj”. Następnie Sonia Maselik wzięła udział w Dniach Piekar Śląskich. Nie były jej obce również wystąpienia w telewizji – w 2016 roku zaśpiewała w „Dzień Dobry TVN” oraz w „Pytaniu na śniadanie” w TVP2. Śląskiej publiczności dała się poznać na żywo podczas trasy koncertowej w 2019 roku.

Jej kariera nabrała jednak rozpędu po wygranej w konkursie organizowanym przez Radio RMF FM „Twoje 5 minut w Radio RMF FM”. Liczne głosy mieszkańców Piekar Śląskich i innych, sprawiły, że Sonia Maselik spełniła swoje marzenie o Live Sessions. Kolejne sukcesy to była kwestia czasu. Artystka ze swoim utworem „Nie mów nic nikomu” zajęła 21 grudnia 3 miejsce w POPliście RMF FM. Ze względu na zbliżające się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia wokalistka przygotowała christmasową piosenkę - „Święta w nas”.

Bożonarodzeniowa piosenka Soni Maselik:

fot. Facebook Sonia Maselik

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

01soniamaselik

Sonia Maselik – wschodząca gwiazda popu z...

Piekary Śląskie, choinka

Rozświetlenie choinki i przekazanie Światełka Betlejemskiego

Bieszczadzka Stodoła Zdjęcie Główne

Poznaj całoroczne apartamenty w samym sercu Bieszczad

Gorlice fot Natalia Pacana Roman

Gorlice – niepisana stolica Beskidu Niskiego

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Odkryj magiczny Szydłów, zwany stolicą śliwki!

Zdjęcie Główne

Moc atrakcji dla każdego! Katowicki Park Linowy Trzy Maupy

2f

KajTy lecisz? Czyli latawce na Kopcu Wyzwolenia