Świąteczny kiermasz zabawek w Piekarach. Społecznicy będą rozdawać je za darmo

Już po raz drugi w Piekarach Śląskich odbędzie się Świąteczny Kiermasz Zabawek. Wydarzenie te ma wyjątkowy charakter, ponieważ zabawki zostaną rozdane za darmo. "Od pewnego czasu zbieraliśmy zabawki, książki, gry, bajki, maskotki, dzięki mieszkańcom naszego miasta i miast ościennych jesteśmy przygotowani jako pomocnicy Świętego Mikołaja."

W niedzielę, 18 grudnia na Placu Noblistów odbędzie się II Świąteczny Piekarski Kiermasz Zabawek. Od godziny 11:00 do 17:00 społecznicy będą rozdawać za darmo zabawki. Piekarzanie od dłuższego czasu zbierali: książki, gry i maskotki, by móc obdarować zainteresowanych akcją.

- Dzięki tej zbiórce jesteśmy w stanie obdarować każdego dzieciaka i wszystko będziemy rozdawać za darmo - wyjaśnia Radosław Palacz, jeden z organizatorów wydarzenia.

Kiermasz w miłej atmosferze

Organizatorzy podkreślają, że zabawki może otrzymać każdy chętny - Nie ma gańby podejść i wybrać coś dla swoich pociech, my jak i uczestnicy tej zbiórki właśnie po to zorganizowaliśmy to wydarzenie.

Przy okazji kiermaszu mieszkańcy miasta będą mieć możliwość wypicia ciepłego napoju i rozmowy z uczestnikami wydarzenia przy świątecznej muzyce. Społecznicy zachęcają również osoby, które mają niepotrzebne zabawki do przyniesienia ich w trakcie jarmarku. Za podarunek otrzymają cukierka lub inny drobny upominek w ramach podziękowania.

- Dla każdego dzieciaka, który przyjdzie przybić z nami piątkę mamy słodkości i fajne gadżety, a więc nikt nie wyjdzie od nas z pustymi rękami. Jeżeli nie potrzebujesz prezentu, a wiesz, że w twoim domu leżą sprawne, zadbane zabawki, którymi już twoje dziecko się nie bawi, też zapraszamy, na bank otrzymasz od nas w podziękowaniu bombona, a może coś jeszcze - zachęcają.

Link do wydarzenia jest dostępny tutaj.

Subskrybuj piekary.info

google news icon