Świąteczne zbieranie jajek wielkanocnych powraca do Piekar. Do zdobycia będzie ponad 3000 jajek

Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się coroczne zbieranie jajek wielkanocnych. W tym roku zabawa została podzielona na trzy grupy wiekowe. Do zebrania będzie ponad 3000 jajek niespodzianek.

MOSIR 2022
Zbieranie jajek w Piekarach

Świąteczne zbieranie jajek wielkanocnych w Piekarach

W sobotę, 8 kwietnia odbędzie się kolejna edycja świątecznego zbierania jajek wielkanocnych. Wydarzenie odbędzie się na stadionie MOSiRu. Zabawa polega na zebraniu jak największej liczby opakowań po Kinder niespodziance i wymianie ich na czekoladowe jajka. W tym roku zabawa została podzielona na trzy grupy wiekowe:

  • dzieci w wieku 𝟴-𝟭𝟬 𝗹𝗮𝘁 (roczniki 2013-2015), godz. 𝟵.𝟬𝟬 - 𝟵.𝟯𝟬,
  • dzieci w wieku 𝟲-𝟳 𝗹𝗮𝘁 (roczniki 2016-2017), godz. 𝟵.𝟰𝟱 - 𝟭𝟬.𝟭𝟱,
  • Dzieci do 5. roku życia (roczniki 2018 i młodsi), godz. 𝟭𝟬.𝟯𝟬 - 𝟭𝟭.𝟬𝟬.

W wydarzeniu nie będą mogły wziąć udział osoby dorosłe. Ze względów organizacyjnych 𝘇𝗮𝗽𝗶𝘀𝘆 dzieci, które będą chciały wziąć udział w zabawie, 𝗽𝗿𝘇𝘆𝗷𝗺𝗼𝘄𝗮𝗻𝗲 𝗯𝗲̨𝗱𝗮̨ 𝘁𝗲𝗹𝗲𝗳𝗼𝗻𝗶𝗰𝘇𝗻𝗶𝗲 do czwartku, 𝟔 𝐤𝐰𝐢𝐞𝐭𝐧𝐢𝐚 pod nr tel. 32 768 10 10 w Dziale Promocji i Sportu MOSIR. Zapisy dzieci trwają od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30.

W dniu imprezy wejście na stadion będzie możliwe od ulicy Maczka (od strony restauracji Monte Carlo), natomiast wyjście z terenu imprezy od strony ulicy Olimpijskiej (wyjście główne). Organizatorami imprezy są: radny Stanisław Plajzner, Urząd Miasta w Piekarach Śląskich, Obywatelski Klub Radnych oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Stanisław plajzner piekary

Może Cię zainteresować:

Świąteczne zbieranie jajek na stadionie MOSiR-u. W tegorocznej edycji udział wezmą tylko dzieci

Autor: Martyna Urban

12/04/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon