Stwórz świąteczną kartkę – konkurs MKS Olimpia Medex

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, Miejski Klub Sportowy Olimpia Medex Piekary Śląskie ogłosił na jednym z portali społecznościowych konkurs. Dotyczy on stworzenia świątecznej kartki Olimpii. Jeśli jesteś osobą uzdolnioną plastycznie, to przyszedł czas by się wykazać. Jak powinna wyglądać praca?

0123789

Twoją pasją jest malarstwo lub rysowanie? Wolnymi wieczorami dajesz upust swojej artystycznej duszy i przelewasz to na płótno? Jeśli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco i przy okazji kochasz święta Bożego Narodzenia konkurs organizowany przez MKS Olimpia Medex jest w sam raz dla Ciebie. Jaką pracę należy wykonać? Przedmiotem konkursu jest bożonarodzeniowa kartka Olimpii. Nie ma żadnych ograniczeń co do techniki, w jakiej ma zostać wykonane dzieło – mogą to być kredki, farby, wycinanka czy projekt graficzny. Istnieje jeden istotny wymóg – praca musi zawierać elementy związane z Miejskim Klubem portowym Olimpia Medex np. herb, barwy klubowe. Najlepsza praca zostanie opublikowana w social mediach MKS Olimpia Medex wraz z życzeniami od klubu.

Wykonaną pracę należy sfotografować, a zdjęcie w jak najlepszej jakości przesłać w terminie do 16.12.2020r. na adres: konkursolimpia@gmail.com. Do konkursu może przystąpić każdy – nie ma limitów wiekowych.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?

Alkomat

Piekary Śląskie: nietrzeźwy spowodował kolizję...

Szczepionka

Czy w Piekarach Śląskich powstaną Punkty...

1pomnik wawrzyniec hajda

98. rocznica śmierci Wawrzyńca Hajdy

Metrolinie

Nowe linie metropolitalne w Piekarach Śląskich

M 147294483 835084560407970 6398818623294544088 n

Zima w pełni – jak wygląda sytuacja na drogach...

001swiece

Pogrzeb zamordowanej 13-latki z Bytomia w...