Stwórz świąteczną kartkę – konkurs MKS Olimpia Medex

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, Miejski Klub Sportowy Olimpia Medex Piekary Śląskie ogłosił na jednym z portali społecznościowych konkurs. Dotyczy on stworzenia świątecznej kartki Olimpii. Jeśli jesteś osobą uzdolnioną plastycznie, to przyszedł czas by się wykazać. Jak powinna wyglądać praca?

0123789

Twoją pasją jest malarstwo lub rysowanie? Wolnymi wieczorami dajesz upust swojej artystycznej duszy i przelewasz to na płótno? Jeśli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco i przy okazji kochasz święta Bożego Narodzenia konkurs organizowany przez MKS Olimpia Medex jest w sam raz dla Ciebie. Jaką pracę należy wykonać? Przedmiotem konkursu jest bożonarodzeniowa kartka Olimpii. Nie ma żadnych ograniczeń co do techniki, w jakiej ma zostać wykonane dzieło – mogą to być kredki, farby, wycinanka czy projekt graficzny. Istnieje jeden istotny wymóg – praca musi zawierać elementy związane z Miejskim Klubem portowym Olimpia Medex np. herb, barwy klubowe. Najlepsza praca zostanie opublikowana w social mediach MKS Olimpia Medex wraz z życzeniami od klubu.

Wykonaną pracę należy sfotografować, a zdjęcie w jak najlepszej jakości przesłać w terminie do 16.12.2020r. na adres: konkursolimpia@gmail.com. Do konkursu może przystąpić każdy – nie ma limitów wiekowych.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?

Kaplica XIV Stacji Drogi Krzyżowej na Kalwarii Piekarskiej przechodzi renowację

Trwa remont kaplicy Grobu Pańskiego na piekarskiej Kalwarii

Bicycle path 830216 1280

W Piekarach Śląskich powstanie nowa droga...

0 PLOT

Chcesz dostać środki na realizację ciekawego...

1 KIERMASZ

Kiermasze świąteczne WTZ – przyjdź i wspomóż...

Apa

Jerzy Polaczek nadal w szpitalu – złe wyniki...

Przedszkole remont 1

Remontują przedszkole nr 5. Jak wygląda teraz?