Sprawdzony laryngolog w Piekarach Śląskich

Od dłuższego czasu męczysz się z uporczywym katarem, a może nawracającymi infekcjami gardła? Nie masz pojęcia co może być tego przyczyną, ale masz już serdecznie dość. Nie ma na co czekać. Zapisz się na wizytę do specjalisty – laryngologa. No tak, tylko wszędzie kolejki, a Tobie zależy na czasie. Z pewnością w Med-Orzeł w Piekarach Śląskich znajdzie się wolny termin!

1600238432 nzozmedorzel

Kiedy zgłosić się do laryngologa?

Zakres kompetencji laryngologa (a raczej otolaryngologa) jest dość szeroki. Głównie zajmuje się on diagnozowaniem i leczeniem schorzeń nosa, gardła, uszu, czy krtani. Oczywiście, to nie wszystko! Jeżeli zauważysz u siebie niepokojące objawy takie jak: zawroty głowy, silny ból ucha, problemy z utrzymaniem równowagi, powinieneś niezwłocznie udać się do otolaryngologa. Zdajesz sobie sprawę, że zarówno w Piekarach Śląskich jak i okolicznych miastach, kolejki są bardzo długie. Na całe szczęście znamy miejsce, w którym na wizytę będziesz czekać dosłownie kilka dni – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Med-Orzeł, który mieści się przy ulicy Kotuchy 40 w Piekarach Śląskich.

Jak wygląda i ile kosztuje wizyta?

No tak, przecież to podstawowe pytanie. Porada jest płatna. Pierwsza wizyta w poradni otolaryngologicznej w Med-Orzeł kosztuje 90 zł, a każda kolejna 50 zł. Czas oczekiwania na wizytę nie jest długi, zwykle pacjent czeka kilka dni. Możesz spać spokojnie, wizytę przeprowadzi otolaryngolog z wieloletnim stażem – lek. Anna Haczyńska-Partyka, która przyjmuje zarówno najmłodszych pacjentów jak i osoby dorosłe i to trzy razy w tygodniu. Jeżeli jesteś ubezpieczony, Pani doktor może wypisać Ci receptę z przysługującą zniżką. Każdy pacjent to inny przypadek i inne badania. Oprócz podstawowych badań, otolaryngolog stosuje właściwą profilaktykę. Sprowadza się ona do: badania słuchu, sprawdzenia przepływów czy też badania USG (wszystkie przeprowadzane na terenie przychodni).

Wizyta w dobie COVID-19

Przychodnia Med-Orzeł funkcjonuje normalnie, oczywiście w reżimie sanitarnym. Wizyta otolaryngologiczna odbywa się w placówce. Przed wizytą pracownik przychodni zmierzy Ci temperaturę, a także poprosi o wypełnienie ankiety. Jeżeli zauważysz u siebie niepokojące objawy wskazujące na infekcję powiadom przychodnie, wówczas przełożą Twoją wizytę na inny, wolny termin.

Jak wyglądają zapisy? Na wizytę do otolaryngologa (czy innego lekarza), możesz się zapisać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 pod numerem: (32) 387 76 33 lub +48 517 746 407, a także drogą mailową: med.orzel.bytom@poczta.fm. Cała placówka funkcjonuje w reżimie sanitarnym.

Med-Orzeł w Piekarach Śląskich

Med-Orzeł to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, który w Piekarach Śląskich funkcjonuje już od 22 lat. Placówkę tworzy doświadczony zespół, który do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Ich oferta stale się rozwija, aby pomóc zarówno najmłodszym jak i najstarszym pacjentom. Przykładów nie trzeba szukać daleko, są nimi specjalistyczne badania krwi przeprowadzane w panelach (np. panel małego dziecka, badania na metale ciężkie, panel dla kobiet i mężczyzn po 40 roku życia).Pełną ofertę dostępnych badań w Med-Orzeł znajdziesz TUTAJ. Warto zaznaczyć, że przychodnia świadczy usługi z zakresu POZ w ramach kontraktu z NFZ, a także usługi w ramach poradni specjalistycznych: okulistyczna, urologiczna, neurologiczna czy pracownie badań psychologicznych. W ich placówce możesz zapisać się na USG (m.in. Dopplera, węzłów chłonnych, jąder). Z resztą pełną ofertę ich usług znajdziesz TUTAJ.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Med-Orzeł Sp. z o.o.
ul. Kotuchy 40
41-946 Piekary Śląskie
Telefon: (32) 387 76 33
Telefon kom.: +48 517 746 407
e-mail: med.orzel.bytom@poczta.fm
www: https://medorzel.pl/
Facebook

Subskrybuj piekary.info

google news icon