Spotkanie ze św. Mikołajem w Piekarach Śląskich. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Wielkimi krokami zbliża się ważna dla wszystkich dzieci data - 6 grudnia. Podpowiadamy rodzicom, gdzie warto się wybrać z najmłodszymi.

UM Piekary Śląskie
Piekary Śląskie, spotkanie z Mikołajem

Sportowy Mikołaj 2021

W naszym mieście odbędzie się nie jedno, ale dwa spotkania. Pierwsze z nich zaplanowano na 6 grudnia w hali sportowej MOSiR „Olimpia” (ul. Ziętka 60).

- W programie wiele zabaw i konkursów dla najmłodszych mieszkańców miasta w wieku od 4 do 12 lat - zapraszają organizatorzy. - Dla wszystkich dzieci przygotowanych zostanie 8 konkurencji sprawnościowych, po ukończeniu których dzieci otrzymają pamiątkowy medal oraz słodki upominek od Mikołaja - dodają.

Plan spotkania

  • godz. 16:30 – 16:55 – wejście dzieci z roczników 2013 i młodszych wraz z opiekunami
  • godz. 17:00 – 18:00 – konkurencje sportowe dla dzieci
  • godz. 18:05 – 18:25 – wejście dzieci z roczników 2009-2012 wraz z opiekunami
  • godz. 18:30 – 19:30 – konkurencje sportowe dla dzieci

Każdy uczestnik musi zaopatrzyć się w bezpłatną wejściówkę. Można odebrać ją do 2 grudnia w siedzibie MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3.

Św. Mikołaj w Miejskim Domu Kultury

Już następnego dania, 7 grudnia, odbędzie się kolejne spotkanie. Tym razem będzie mieć miejsce w filii MDK w Kozłowej Górze (ul. Tarnogórska 49). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a zakończy o 19:00. Uczestnicy zobowiązani są do wcześniejszego pobrania bezpłatnych wejściówek. Znajdziemy je w Biurze Obsługi Klienta MDK (ul. Bytomska 73, Piekary Śląskie) oraz w Filii MDK w Kozłowej Górze.

- Święty Mikołaj już nie może doczekać się spotkania z najmłodszymi piekarzanami - zapraszają organizatorzy.

Subskrybuj piekary.info

google news icon