Sportowy Dzień Dziecka 2021 z MOSiR

Każdy maluch z niecierpliwością czeka na Dzień Dziecka. W tym roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich postanowił zorganizować imprezę dla najmłodszych już 5 czerwca. Poznajmy szczegóły wydarzenia.

Malowanie twarzy

Zabawa rozpocznie się o godzinie 11.00 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej 3 w Piekarach Śląskich. Na wszystkich maluchów czeka 8 konkurencji sprawnościowych po ukończeniu których każdy otrzyma pamiątkowy medal oraz słodki upominek. Oprócz zawodów sportowych będzie również możliwość malowania twarzy, a na boisku stanie darmowa dmuchana zjeżdżalnia. Dodatkowo dzieci będą miały możliwość postrzelania z łuku do celu. Cała impreza zakończy się ok. godz. 13.00.

Biorąc pod uwagę obostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa, MOSiR prowadzi telefoniczne zapisy na Sportowy Dzień Dziecka. Tylko dzieci znajdujące się na liście będą mogły wejść na boisko i uczestniczyć w zabawie. Zgłoszenia przyjmowane są telefoniczne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30 pod nr tel. 32 768 10 10. Termin zapisów mija 3 czerwca.

Jak informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w przypadku, gdy ilość uczestników przekroczy obowiązujące w dniu 5 czerwca normy zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem to dziecko wejdzie na boisko dopiero po opuszczeniu terenu boiska przez innego uczestnika.

Organizatorami imprezy są: Miasto Piekary Śląskie, MOSIR Piekary Śląskie, Policja Piekary Śląskie, Straż Miejska Piekary Śląskie, Straż Pożarna Piekary Śląskie, WOPR Piekary Śląskie, Piekarskie Koła, Lecymy Durś.

Subskrybuj piekary.info

google news icon