"Sportowe Lato" na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zajęcia sportowe dla dzieci przez całe wakacje

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piekarach od 4 lipca będą odbywać się zajęcia sportowe, przeznaczone dla dzieci ze szkół podstawowych. Gry zespołowe organizowane będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 13.

MOSiR Piekary
Basen MOSiR Piekary

Od poniedziałku, 4 czerwca na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będą odbywać się zajęcia sportowe przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych. Aktywności dla dzieci organizowane będą od poniedziałku do piątki w godzinach od 10 do 13. Jak co roku MOSiR wyznaczył konkretne zajęcia na dany dzień. W przypadku złych warunków atmosferycznych, zajęcia dla dzieci będą prowadzone w budynku MOSIR-u.

  • Poniedziałki – piłka Nożna, piłka Ręczna,
  • Wtorki – zajęcia lekkoatletyczne,
  • Środa – koszykówka, tenis ziemny,
  • Czwartek – wycieczki rowerowe,
  • Piątek – disc Golf, Siatkówka plażowa.

Zbiórka została wyznaczona na stałą godzinę tj. 10:00 każdego dnia pod budynkiem głównym MOSIR przy ul. Olimpijskiej 3. Zapisy na zajęcia przyjmowane są w danym dniu przed rozpoczęciem zajęć. Każde dziecko biorące udział w zajęciach musi przynieść podpisaną zgodę rodzica.

Darmowy dostęp do basenu

Dzieci biorące udział w akcji "Sportowe Lato 2022" w ramach zajęć będą mogły korzystać z basenu plenerowego - bezpłatnie w czasie trwania zajęć oraz z organizowanych w czwartki rekreacyjnych wycieczek rowerowych.

Przypomnijmy, że basen plenerowy przy ulicy Olimpijskiej 3 został otwarty w sobotę, 25 czerwca. W tym roku ceny biletów zostały podniesione. Obecnie dla osoby dorosłej wynosi 14 zł, a ulgowy 10 zł. Dodatkowo bilet rodziny dla dziecka i dorosłego 22 zł, a dwóch dorosłych i dziecka 33 zł. Bilety zostaną objęte zniżką 50 procent po godzinie 16. Oprócz tego osoby niepełnosprawne muszą zapłacić za wejście 8 zł, a uczestnicy półkolonii i wychowankowie domu dziecka 5 zł.

Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia leżaka plażowego w cenie 13 zł za dzień oraz parasola wraz w podstawą za 10 zł. Kąpielisko będzie otwarte jest w tygodniu w godzinach 10-19, a w weekendy od 10 do 20. Nad użytkownikami basenu czuwają ratownicy piekarskiego oddziału WOPR.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Na zalanym boisku w Piekarach pojawiły się kaczki

Nowe boisko DKS Czarni Kozłowa Góra ponownie zalane

Zbieranie jajek

Świąteczne Zbieranie Jajek w Piekarach [ZDJĘCIA]

Mistrzostwa Okręgu Mażoretek

Mażoretki Azaria zdobyły 35 medali podczas mistrzostw okręgu

MOSiR Piekary Plebiscyt na sportowca roku

Plebiscyt na piekarskiego Sportowca Roku 2022

Turniej piłki nożnej

Podium dla piekarskich policjantów na turnieju piłki nożnej

MOSiR Piekary

Plenerowy basen MOSiR zostanie otwarty 25 czerwca

Renowacja hali sportowej Piekary

Koniec serii zalań na hali MOSiR w Piekarach