"Sportowe Lato" na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zajęcia sportowe dla dzieci przez całe wakacje

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piekarach od 4 lipca będą odbywać się zajęcia sportowe, przeznaczone dla dzieci ze szkół podstawowych. Gry zespołowe organizowane będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 13.

MOSiR Piekary
Basen MOSiR Piekary

Od poniedziałku, 4 czerwca na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będą odbywać się zajęcia sportowe przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych. Aktywności dla dzieci organizowane będą od poniedziałku do piątki w godzinach od 10 do 13. Jak co roku MOSiR wyznaczył konkretne zajęcia na dany dzień. W przypadku złych warunków atmosferycznych, zajęcia dla dzieci będą prowadzone w budynku MOSIR-u.

  • Poniedziałki – piłka Nożna, piłka Ręczna,
  • Wtorki – zajęcia lekkoatletyczne,
  • Środa – koszykówka, tenis ziemny,
  • Czwartek – wycieczki rowerowe,
  • Piątek – disc Golf, Siatkówka plażowa.

Zbiórka została wyznaczona na stałą godzinę tj. 10:00 każdego dnia pod budynkiem głównym MOSIR przy ul. Olimpijskiej 3. Zapisy na zajęcia przyjmowane są w danym dniu przed rozpoczęciem zajęć. Każde dziecko biorące udział w zajęciach musi przynieść podpisaną zgodę rodzica.

Darmowy dostęp do basenu

Dzieci biorące udział w akcji "Sportowe Lato 2022" w ramach zajęć będą mogły korzystać z basenu plenerowego - bezpłatnie w czasie trwania zajęć oraz z organizowanych w czwartki rekreacyjnych wycieczek rowerowych.

Przypomnijmy, że basen plenerowy przy ulicy Olimpijskiej 3 został otwarty w sobotę, 25 czerwca. W tym roku ceny biletów zostały podniesione. Obecnie dla osoby dorosłej wynosi 14 zł, a ulgowy 10 zł. Dodatkowo bilet rodziny dla dziecka i dorosłego 22 zł, a dwóch dorosłych i dziecka 33 zł. Bilety zostaną objęte zniżką 50 procent po godzinie 16. Oprócz tego osoby niepełnosprawne muszą zapłacić za wejście 8 zł, a uczestnicy półkolonii i wychowankowie domu dziecka 5 zł.

Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia leżaka plażowego w cenie 13 zł za dzień oraz parasola wraz w podstawą za 10 zł. Kąpielisko będzie otwarte jest w tygodniu w godzinach 10-19, a w weekendy od 10 do 20. Nad użytkownikami basenu czuwają ratownicy piekarskiego oddziału WOPR.

Subskrybuj piekary.info

google news icon