Sportowe emocje w Szarleju. Młodzi zawodnicy wykazali się w wieloboju [GALERIA]

Za nami pierwszy etap sportowego wydarzenia dla najmłodszych. Uczestnicy próbowali swoich sił w sześciu różnorodnych konkurencjach, ale to jeszcze nie koniec zmagań.

Wielobój sprawnościowy w Piekarach Śląskich

Na miejsca. Gotowi. Start! Wczoraj, 27 sierpnia, na terenie Orlika AZS w Szarleju ruszyła sportowa impreza dla najmłodszych. Wydarzenie cieszyło się niemałą popularnością - wyzwanie podjęło 65 maluchów. Uczestnicy rywalizowali w sześciu konkurencjach, między innymi: strzałach do bramki, Cornhole, skokach, rzutach czy biegach. Na najlepszych czekały okolicznościowe prezenty, a wszyscy zawodnicy dostali medale i słodkie niespodzianki. Tego samego dnia na stadionie MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 odbył się Piknik HDK.

Dla wszystkich tych, którzy nie mogli wziąć udziału w sobotnich zawodach, mamy dobre wiadomości. Przed nami jeszcze trzy edycje wieloboju:

  • 30 sierpnia, wtorek, godz. 17:00 – Manhattan, Orlik
  • 6 września, wtorek, godz. 17:00 – Brzeziny Śląskie, MSP nr 15, ul. Kotuchy
  • 9 września, piątek, godz. 17:00 – Os. Wieczorka, MOSiR
- Do udziału w wielobojach zapraszamy przedszkolaki oraz dzieci szkół podstawowych z roczników 2009 i młodszych. Dla wszystkich dzieci przygotowane mamy medale, słodycze, a najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymają dodatkowe wyróżnienia. Serdecznie zapraszamy - zachęcają organizatorzy.

Subskrybuj piekary.info

google news icon