SOS Piekary – zgłoś awarię w mieście

Wystąpiła awaria oświetlenia? Zauważyłeś dziurę w drodze lub inne nieprawidłowości na terenie naszego miasta? Teraz możesz zgłosić ten fakt poprzez napisanie maila na adres sos@piekary.pl.

Dziura w drodze

- Nie jestem w stanie spędzać całego dnia przed komputerem i nie zawsze na czas docierają do mnie sygnały, które wysyłacie na facebooku lub mailem. Piszecie do mnie o różnych sprawach, które dostrzegacie w mieście, niektóre z nich są naprawdę pilne. Najlepszą i już sprawdzoną metodą zgłaszania problemów jest SOS Piekary – mówi Krzysztof Turzański.

Rządzący miastem borykają się z wieloma sprawami. Mając wiele na głowie nie są w stanie odpowiedzieć na każdą wiadomość wysłaną przez mieszkańców. By usprawnić komunikację mieszkańców Piekar Śląskich z władzami miasta został uruchomiony specjalny adres e-mail, na który można zgłaszać wszelkie awarie oraz swoje uwagi i opinie.

– Mail sos@piekary.pl to forma kontaktu z mieszkańcami, dzięki której możemy jeszcze lepiej poznać potrzeby Piekarzan. Miejmy też jednak świadomość, że nie wszystkie problemy, prośby, będziemy w stanie rozwiązać od razu, ale zrobimy wszystko, aby tak też się stało – dodaje Sława Umińska-Duraj, Prezydent Piekar Śląskich.

Skrzynka obsługiwana jest przez kilka osób. W zależności od rodzaju wiadomości (prośby, opinie, uwagi, awarie) informacje będą przekazywane do odpowiednich wydziałów w Urzędzie Miasta. Swoje zdanie można również wyrazić przez stronę piekary.pl/zglos-problem.

Subskrybuj piekary.info

google news icon