Sonia Maselik wygrała 12. odcinek "Szansy na Sukces Opole 2021"

Chciałoby się krzyknąć „Mamy to!”. Piekarzanka, Sonia Maselik jest zwyciężczynią dzisiejszego odcinka „Szansy na sukces Opole 2021”.

Szansa na sukces

Sonia Maselik wygrała w 12. odcinku "Szansa na Sukces Opole 2021"

Sonia Maselik wygrała w 12. odcinku „Szansy na Sukces Opole 2021” emitowanym na TVP2 z piosenkami Natalii Kukulskiej. W programie zaśpiewała piosenkę „Czy ona jest”. Wygrana może stać się dla niej drogą do udziału w Koncercie Debiutów 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 2021.

To nie jedyne zwycięstwo Soni Maselik

Kariera młodej piekarzanki nabrała tempa po wygranej w konkursie „Twoje 5 minut w Radio RMF FM”. Jej droga do sukcesu nie była usłana różami, a ciężką i mozolną pracą. Dziś wypuszcza własne single i teledyski.

Sonię Maselik już od najmłodszych lat ciągnęło do muzykowania. Jako dziecko uczęszczała na zajęcia taneczne czy lekcje gry na pianinie. Wiedziała, ze jej przyszłość będzie związana z muzyką i tańcem. Przez te wszystkie lata udało się jej połączyć te wszystkie pasje - śpiewa, tworzy muzykę, a także występuję w swoich teledyskach. Chociaż tworzyła już od dawna, przełom w jej karierze nastąpił po wygranej w konkursie „Twoje 5 minut w Radio RMF FM”. Jej piosenki zaczęły rozbrzmiewać w radio i telewizji.

Subskrybuj piekary.info

google news icon