Sonia Maselik – nowa piosenka i udział w „Szansie na sukces”

Sonia maselik

Kariera młodej piekarzanki nabrała tempa po wygranej w konkursie „Twoje 5 minut w Radio RMF FM”. Jej droga do sukcesu nie była usłana różami, a ciężką i mozolną pracą. Dziś kobieta wypuszcza własne single i teledyski, a już niedługo zobaczymy ją w programie „Szansa na sukces”.

Sonie Maselik już od najmłodszych lat ciągnęło do muzykowania. Jako dziecko uczęszczała na zajęcia taneczne czy lekcje gry na pianinie. Wiedziała, ze jej przyszłość będzie związana z muzyką i tańcem. Przez te wszystkie lata udało się jej połączyć te wszystkie pasje - śpiewa, tworzy muzykę, a także występuję w swoich teledyskach. Chociaż tworzyła już od dawna, przełom w jej karierze nastąpił po wygranej w konkursie „Twoje 5 minut w Radio RMF FM”. Jej piosenki zaczęły rozbrzmiewać w radio i telewizji.

Nowa piosenka młodej artystki i występ w talent show

Piekarzanka mimo licznych obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa nie spoczęła na laurach i nadal tworzyła teksty. Jej najnowszy singiel pt. Bla bla bla miał premierę 7 maja 2021 roku. Piosenka jest już dostępna na serwisach YouTube i Spotify. Dzisiaj, 10 maja 2021 roku Sonia Maselik po raz pierwszy zaśpiewała swój najnowszy utwór na antenie TVN w programie Dzień Dobry TVN. Sonia Maselik nie zwalnia tempa – już 16 maja wystąpi w programie „Szansa na sukces”. Gościem specjalnym odcinka będzie Natalia Kukulska. Piekarzanka ma o co walczyć – wygraną w konkursie jest wystąpienie na tegorocznym festiwalu w Opolu.

Sonia Maselik – Bla, bla, bla

fot. Facebook Sonia Maselik

czytaj więcej: