Sonia Maselik – nowa piosenka i udział w „Szansie na sukces”

Kariera młodej piekarzanki nabrała tempa po wygranej w konkursie „Twoje 5 minut w Radio RMF FM”. Jej droga do sukcesu nie była usłana różami, a ciężką i mozolną pracą. Dziś kobieta wypuszcza własne single i teledyski, a już niedługo zobaczymy ją w programie „Szansa na sukces”.

Sonia maselik

Sonie Maselik już od najmłodszych lat ciągnęło do muzykowania. Jako dziecko uczęszczała na zajęcia taneczne czy lekcje gry na pianinie. Wiedziała, ze jej przyszłość będzie związana z muzyką i tańcem. Przez te wszystkie lata udało się jej połączyć te wszystkie pasje - śpiewa, tworzy muzykę, a także występuję w swoich teledyskach. Chociaż tworzyła już od dawna, przełom w jej karierze nastąpił po wygranej w konkursie „Twoje 5 minut w Radio RMF FM”. Jej piosenki zaczęły rozbrzmiewać w radio i telewizji.

Nowa piosenka młodej artystki i występ w talent show

Piekarzanka mimo licznych obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa nie spoczęła na laurach i nadal tworzyła teksty. Jej najnowszy singiel pt. Bla bla bla miał premierę 7 maja 2021 roku. Piosenka jest już dostępna na serwisach YouTube i Spotify. Dzisiaj, 10 maja 2021 roku Sonia Maselik po raz pierwszy zaśpiewała swój najnowszy utwór na antenie TVN w programie Dzień Dobry TVN. Sonia Maselik nie zwalnia tempa – już 16 maja wystąpi w programie „Szansa na sukces”. Gościem specjalnym odcinka będzie Natalia Kukulska. Piekarzanka ma o co walczyć – wygraną w konkursie jest wystąpienie na tegorocznym festiwalu w Opolu.

Sonia Maselik – Bla, bla, bla

fot. Facebook Sonia Maselik

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Piekary śląskie wywieś flagę

Piekary zapraszają: wywieś flagę w oknie i zgarnij nagrody

Piekary śląskie choinka

Uroczyste rozświetlenie choinki w Piekarach Śląskich

Piekary Śląskie. Żywa szopka

Jakie atrakcje czekają na najmłodszych na Rajskim Placu?

Lodowisko w Piekarach Śląskich 2021/2022

Przed nami sezon na łyżwy. Sprawdź godziny otwarcia i cennik

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Zdjęcie Główne

Rejs po wielkich jeziorach mazurskich z Żeglugą Mazurską!

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Odkryj magiczny Szydłów, zwany stolicą śliwki!