Śniadanie w altanie - letni ogródek MDK2 Piekary Śląskie

Wiosna przyszła z opóźnieniem, ale za to z przytupem. Od kilku dni termometry notują wysokie temperatury, które zachęcają nas do przebywania na świeżym powietrzu. Błogiego relaksu możemy zażyć w letnim ogródku przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 ul. Popiełuszki 1, a już w sobotę odbędzie się „Drugie śniadanie w altanie”.

Pogoda przez wiele miesięcy nas nie rozpieszczała. Nadszedł w końcu moment, w którym możemy ściągnąć grube swetry i schować zimowe buty. Wraz z piękną pogodą Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Piekarach Śląskich otworzył swój letni ogródek. Na jego terenie znajduje się kilka ławek, altana, huśtawka, pole do gry w bule, a także boisko trawiaste do gier i zabaw, hamaki i leżaki. Cały teren jest bujnie obrośnięty roślinnością. Z letniego ogródka można korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w wybrane soboty. Warto tutaj śledzić profil MDK2 na Facebooku.

Sobotnie śniadanie w altanie

15 kwietnia 2021 roku o godzinie 10.00 rozpocznie się „Drugie śniadanie w altanie”. Tak jak wskazuje nazwa wydarzenia, organizatorzy zachęcają do spędzenia czasu w ogródku letnim i zjedzenia drugiego śniadania na łonie natury. Na miejscu znajdują się ławki i leżaki, na których w spokoju można spożyć posiłek. Po drugim śniadaniu możemy zażyć odrobinę ruchu – na terenie znajduje się miejsce do gry w bule, w badmintona oraz sprzęt do wypożyczenia. Wydarzenie zakończy się o godzinie 15.00. Pamiętajmy, że nadal obowiązują obostrzenia związane z pandemią – jeśli nie możemy zachować odpowiedniego dystansu musimy założyć maseczki.

fot. Facebook MDK2 Piekary Śląskie

Subskrybuj piekary.info

google news icon