Siniaki i potłuczenia pasażerów linii M28. Zbyt gwałtowne hamowanie kierowcy doprowadziło do obrażeń

Podczas jednego z kursów autobusu linii M28 kierowca zahamował na tyle gwałtownie, że większość pasażerów przewróciła się, a tym samym doznała potłuczeń. Zdaniem świadków kierowca skupił się na rozmowie z obecnym w pojeździe mężczyzną.

We wtorek, 12 kwietnia po godzinie 14 doszło do incydentu, w którym pasażerowie linii M28 doznali obrażeń - siniaków oraz potłuczeń, wszystko w związku z gwałtownym hamowaniem kierowcy. Jedna z pasażerek w wyniku upadku nabawiła się krwiaka na udzie.

- Rozmowa z kierowcą podczas jazdy jest Zabroniona !! Pogawędki a potem nagłe hamowanie!! W autobusie są ludzie i dzieci a nie kartofle - mówi nam jeden z pasażerów.

Przypomnijmy, że linia M28 porusza się na trasie od Katowic, przez Siemianowice, Dąbrówkę, Brzeziny, Kamień, Szarlej, Bazylikę i Osiedle Wieczorka. Biorąc pod uwagę godzinę zdarzenia miało ono miejsce w okolicach przystanku "Osiedle Wieczorka Szkoła".

hamowanie-w-piekarach
czytelnik

Zapytaliśmy oficera prasowego Łukasza Czepkowskiego czy pasażerowie zgłosili sprawę na policję, jednak tym razem obyło się bez doniesienia.

Subskrybuj piekary.info

google news icon