header newses

Rotator TOP - single

Rozrywka

Wielka szansa dla młodych muzyków! IX Piekarski Przegląd Amatorskich Twórczości Muzycznych

Wczoraj, 17 września odbył się pierwszy koncert IX Piekarskiego Przeglądu Amatorskich Twórczości Muzycznych. Na scenie Ośrodka Kultury „Andaluzja” wystąpili: Audiogram, BHW oraz Mole.

Szansa dla młodych twórców muzycznych

Do udziału w cyklicznych wydarzeniach w ramach SPI nie ŚPI – IX Piekarskiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Muzycznej zaproszeni są amatorskie zespoły instrumentalno-wokalne oraz wykonawcy i soliści. Uczestnicy muszą być amatorami, a więc poszukiwane są osoby, które: nie są związane zawodowo z muzyką oraz nie posiadają podpisanych kontraktów z wytwórnią muzyczną i nie wydali płyty, z której czerpią zyski.

Przegląd odbywa się od 17.09.2020 do 12.03.2021 roku. Występy w ramach kwalifikacji mają odbywać się przynajmniej raz w miesiącu, we wcześniej ustalonym terminie. Czwórka najlepszych wykonawców przeglądu będzie ubiegać się o nagrodę główną w postaci możliwości występu podczas dni miasta oraz nagrody finansowej. 

Pierwszy koncert za nami

17 września na scenie Ośrodka Kultury „Andaluzja” w Piekarach Śląskich odbył się pierwszy koncert w ramach IX Piekarskiego Przeglądu Amatorskich Twórczości Muzycznych. W czwartek mogliśmy usłyszeć utwory, których twórcami byli: Audiogram, BHW i Mole. Co zrobi by również wziąć udział w wydarzeniu i powalczyć o główne nagrody? Proces zgłoszenia jest bardzo prosty – należy wypełnić Kartę Zgłoszeniową , którą należy dostarczyć do Ośrodka Kultury „Andaluzja”. Niezbędne dokumenty znajdują się na stronie  www.okandaluzja.pl.  Nabór prowadzony jest do 31 grudnia 2020 roku, a wyniki eliminacji zostaną podane po 29 marca 2021 roku.

fot. UM Piekary Śląskie 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search