Rozlicz PIT w Piekarach Śląskich

Zbliża się okres corocznego rozliczania podatku dochodowego. Jeśli jesteś mieszkańcem Piekar Śląskich lub tutaj pracujesz to rozlicz się w Urzędzie Skarbowym przy ul. Bytomskiej 92. Dzięki Twoim podatkom nasze miasto ma szanse na jeszcze większy rozwój.

M pit w piekarach1

Do końca kwietnia każdy Polak, który w poprzednim roku uzyskał dochody podlegające opodatkowaniu. Jeżeli na dzień 31 grudnia 2020 r. mieszkałeś lub pracowałeś na terenie Piekar Śląskich możesz rozliczyć się w piekarskim Urzędzie Skarbowym. W formularzu pit wystarczy uwzględnić Urząd Skarbowy w Piekarach Śląskich. Jeśli jesteś mieszkańcem Piekar Śląskich, ale do tej pory rozliczałeś się w innym mieście (np. wg. zameldowania) nic nie stoi na przeszkodzie by wpisać w druku rozliczeniowym nazwę Urzędu Skarbowego w Piekarach Śląskich. Rym działaniem przyczynicie się do rozwoju naszego miasta.

Do rozliczania się w Piekarach Śląskich zachęca prezydent naszego miasta, Sława Umińska-Duraj:

– Jeśli mieszkasz w Piekarach Śląskich, myślisz o przyszłości i rozwoju naszego miasta – nie zastanawiaj się. Złóż PIT w Urzędzie Skarbowym w Piekarach Śląskich i zostaw swoje podatki w naszym mieście. To nic nie kosztuje, a Twoje pieniądze zostaną wykorzystane na realizację Twoich potrzeb. Aż 23% wpływów do naszego budżetu to właśnie dochody z podatku PIT – to od Was zależy, w jakiej będą wysokości, czy zostaną w Piekarach Śląskich czy trafią do innego miasta. Razem zmieniamy Piekary Śląskie – zachęca Sława Umińska-Duraj, Prezydent Piekar Śląskich.

Inwestycje zrealizowane przy pomocy środków z podatków dochodowych:

• Szpital Miejski wraz z jego doposażaniem,
• basen i plac zabaw na terenie MOSiR,
• park przy ul. Wyspiańskiego,
• remonty szkół, przedszkoli oraz żłobka,
• Kina Zacisze i remont Miejskiego Domu Kultury,
• dworzec autobusowy,
• ścieżki rowerowe i chodniki.

Subskrybuj piekary.info

google news icon