Rodzinny Piknik w Kozłowej Górze. Spis Powszechny i szczepienia dla chętnych

Już w najbliższy piątek - 13 sierpnia w Piekarach Śląskich odbędzie się Rodzinny Piknik. Tym razem w dzielnicy Kozłowa Góra. Nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny, oraz okazji do spełnienia swoich obywatelskich obowiązków...

Piknik

Prognozy pogody na ten weekend są naprawdę dobre. Być może to świetna okazja do rodzinnego spędzenia czasu? W malowniczym parku w Kozłowej Górze, na wszystkich chętnych będzie czekać naprawdę sporo atrakcji.

Punktualnie o 17:00 rozpocznie się wielka zabawa. Atrakcje i konkursy nie tylko dla dzieci, przekąski oraz muzyczna oprawa, o którą zadbają Roko i Colino a także zespół De Silvers.

Nie tylko zabawa

Podczas pikniku, u bram ul. Powstańców na wszystkich chętnych będzie czekał mobilny punkt szczepień. Bez wcześniejszego umawiania się, będzie można tam przyjąć jednodawkową szczepionkę J&J, która cieszy się popularnością wśród tych, którzy chcą mieć całą sprawę z głowy. Wszystkie formalności związane z przyjęciem szczepienia, oraz wysłaniem konkretnych danych w celu uzyskania paszportu covidowego będzie można załatwić na miejscu. W przerwie od zabaw, wszyscy mieszkańcy, którzy nie zdążyli jeszcze się spisać (Narodowy Spis Powszechny trwa do 30 września) także będą mieli do tego okazję.

Organizatorzy wydarzenia (Filia Miejskiego Domu Kultury we współpracy z Dzielnicowym Klubem Sportowym “Czarni”) zadbali więc o to, by połączyć przyjemne z pożytecznym.

Subskrybuj piekary.info

google news icon