Roboty drogowe – harmonogram prac

Ten tydzień obfituje w remonty dróg w Piekarach Śląskich. Gdzie i kiedy czekają nas utrudnienia?

Remont122

W ciągu najbliższych dni kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami, które są spowodowane remontem nawierzchni w kilku miejscach. Prace będą dotyczyć drogi DK 94, ul. Oświęcimskiej i ul. Partyzantów. W tych rejonach należy się spodziewać ruchu wahadłowego.

2 grudnia - Remont będzie dotyczyć drogi DK 94, w okolicy zakładu Orzeł Biały S.A, znajdującej się przy ul. Harcerskiej 23. Prace zostaną wykonane na pasie ruchu w kierunku Siemianowic Śląskich. Remont obejmie frezowanie nawierzchni oraz wykonanie nowej nakładki. Ze względu na podejmowane czynności wystąpi ruch wahadłowy.

3-4 grudnia – Kolejne dni zwiastują prace na ul. Oświęcimskiej, w rejonie mostu pod autostradą A1, na pasie w kierunku Brzozowic. Tutaj również zostanie przeprowadzone frezowanie nawierzchni i wykonanie nowej nakładki. Remont obejmie także regulację studni. W tych dniach na wskazanym odcinku pojawi się ruch wahadłowy.

4-5 grudnia – Ostatni w tym tygodniu remont obejmie odcinek ul. Partyzantów na wysokości ogródków działkowych, na pasach w obu kierunkach. Tak jak przy powyższych lokalizacjach prace będą dotyczyć frezowania nawierzchni oraz wykonania nakładki. Tutaj także wystąpi ruch wahadłowy.

Przebieg i tempo prac będą uzależnione od warunków atmosferycznych.

fot. UM Piekary Śląskie

Subskrybuj piekary.info

google news icon