Ranking 5. najlepszych lokali z pizzą w Piekarach Śląskich wg Pyszne.pl

Jesteście już zmęczeni jedzeniem sałatki jarzynowej, która została ze świąt wielkanocnych? Potrzebujecie odmiany? Oto ranking pięciu najlepszych piekarskich restauracji, w których zjemy pizzę. Sprawdźmy kto wypadł najlepiej według opinii zamieszczonych na portalu Pyszne.pl.

Pizza

5. „Szynk pod Cycokiem” – dawne „Tasty Restaurant & Pub”

ul. Piotra Skargi 3, 41-940 Piekary Śląskie

ocena: 4/5

liczba opinii: 607

Restauracja, która całkiem niedawno uczestniczyła w programie „Kuchenne rewolucje” ma bardzo bogate menu: od makaronów po burgery i dania obiadowe. Oczywiście znajdziemy tam również pizzę. Jak czytamy w opiniach na portalu Pyszne.pl, wiele osób zachwyca się pizzą z tego lokalu. Dużym mankamentem jest jednak czas dostawy, dlatego restauracja zbiera również niższe noty. Kierując się jednak średnią ocen należy przyznać, iż „Szynk pod Cycokiem” jest jednym z lepszych miejsc, do którego możemy się udać by zjeść pizzę w Piekarach Śląskich.

4. Pizzeria Kallzone

ul. Piotra Skargi 3, 41-940 Piekary Śląskie

ocena: 5/5

liczba opinii: 675

Tutaj mamy do czynienia z klasyczną pizzerią, jednak znajdziemy tam niewielki twist w menu w postaci burgerów. W trójce najpopularniejszych dań znajdują się oczywiście włoskie placki: Pizza nr 8 – Mafia (sos pomidorowy, ser, szynka, salami, pieczarki, papryka, kukurydza, cebula) 33 i 44 cm oraz Pizza nr 21 – Palermo (sos pomidorowy, ser, pieczarki, szynka, salami) 33 cm. Dodatkowo przy każdej pizzy możemy wybrać rodzaj ciasta z jakiego zostanie wykonana: tradycyjne lub cienkie.

3. Pizzeria Soprano

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 65A, 41-949 Piekary Śląskie

ocena: 5/5

liczba opinii: 717

Lokal posiada w ofercie 42 pozycje pizzy. Jest więc w czym wybierać. Począwszy od klasyków jakimi są: Margherita czy Salami po bardziej wymyślne typu: Zbójnicka czy Uno. Tak jak w poprzedniej pizzerii, w czołówce najczęściej wybieranych dań znajdują się trzy pizze: Milano, Spinaci i Zbójnicka. W menu znajdziemy również zupy, calzone, zestawy obiadowe, makarony i sałatki.

2. Hallo Pizza

ul. Szpitalna 4, 41-940 Piekary Śląskie

ocena: 5/5

liczba opinii: 735

Nazwa restauracji wskazuje, iż jej popisowym daniem jest pizza, lecz wśród trójki najpopularniejszych dań nie znajdziemy włoskich placków. W czołówce najczęściej wybieranych pozycji znajdują się: Mega Cheeseburger XXL, Nuggetsy oraz Chicken burger. W opiniach czytamy jednak, iż klienci decydując się na pizzę są zawsze zadowoleni. Dania przyjeżdżają gorące, a dostawa przebiega szybko i sprawnie.

1. Pizzeria Brothers

ul. Jana Pawła II 49, 41-943 Piekary Śląskie

ocena: 4,5/5

liczba opinii: 1114

Lokal specjalizuje się w robieniu pizzy. W menu znajdziemy 26 różnych rodzajów włoskich placków. Oprócz tego występują również zestawy obiadowe i obiady niedzielne. Najpopularniejszą pozycją, jaką wybierają klienci jest pozycja: Pizza McChicken (sos pomidorowy, ser, kurczak, cebula czerwona, kukurydza, oregano) 32 cm. Biorąc pod uwagę ilość opinii i oceny, jakie zostały wystawione przez klientów pizzerii, lokal znalazł się na pierwszym miejscu w naszym rankingu.

Ze względu na pandemię koronawirusa i liczne obostrzenia, które jej towarzyszą, wszystkie wyżej wymienione lokalu oferują swoje dania w dowozie i na wynos.

Subskrybuj piekary.info

google news icon