„Przegląd Piekarski” ma nowego wydawcę. Gazeta znów będzie się ukazywać w Piekarach Śląskich

Piekarzanie nadal będą mieć swoją gazetę! „Przegląd Piekarski” wciąż będzie się ukazywać, a to dzięki temu, że miesięcznik zyskał nowego wydawcę.

Przeglad piekarski bytomski tarnowskie gory

PP dołączył do grona mediów piekarskiej firmy Media Operator, która specjalizuje się w wydawaniu portali i gazet lokalnych. Do tej pory nakładem wydawnictwa ukazywały się gazety w Bytomiu, Tarnowskich Górach, Chorzowie, Świętochłowicach, Rudzie Śląskiej i Tychach, natomiast w naszym mieście spółka rozwija oczywiście nasz portal Piekary.info.

Za sprawą nowego wydawcy „Przegląd Piekarski” wkroczy w XXI wiek, ponieważ miesięcznik będzie wzajemnie uzupełniać się z portalem Piekary.info. W efekcie treści tworzone przez redakcję będą docierać zarówno do młodszej części społeczeństwa, która każdego dnia korzysta z internetu, jak i do starszych czytelników, którzy bardziej cenią sobie tradycyjne media.

Podobnie jak w przypadku pozostałych tytułów Media Operatora, redaktorem naczelnym „Przeglądu Piekarskiego” jest Daniel Lekszycki. To doświadczony dziennikarz od kilkunastu lat związany z mediami lokalnymi i regionalnymi.

- Mam ogromny sentyment do Piekar Śląskich. Mój dziadek, Ginter Kupka, był wielkim pasjonatem krótkofalarstwa i radiofonii. To on dał początek piekarskiej rozgłośni. Za jego sprawą już jako dziecko mogłem podpatrywać jak buduje się medium silnie związane z lokalną społecznością. Liczę, że nasze portal i gazeta też będą darzone przez mieszkańców taką sympatią, co Radio Piekary - mówi Lekszycki.

Gazeta będzie zajmować się ważnymi dla piekarzan sprawami, ale także pokazywać ciekawą stronę miasta i prezentować sylwetki wyjątkowych ludzi. 31 marca, po kilku miesiącach przerwy, ukaże się nowy numer „Przeglądu Piekarskiego”. Tytuł pozostanie bezpłatny i nadal będzie drukowany w nakładzie 25 tysięcy egzemplarzy, pozostając największym wydawnictwem tego typu w naszym mieście. Gazetę znajdziecie co miesiąc w swoich skrzynkach pocztowych, natomiast na portalu Piekary.info będzie dostępna wersja online.

Kolejne numery gazety mogą ukazywać się dzięki reklamodawcom, którzy promując na jej łamach swoją działalność, zapewniają „Przeglądowi Piekarskiemu” dalszą przyszłość. Dlatego zachęcamy przedsiębiorców do kontaktu z naszym działem reklamy pod numerem telefonu 796 129 707 lub adresem e-mail reklama@media-operator.pl Reklamując się w PP wspierasz piekarską prasę!

Subskrybuj piekary.info

google news icon