Przed nami Tour de Piekary!

Na to wydarzenie rowerzyści czekali z utęsknieniem. Przed nami Tour de Piekary. Trwają zapisy!

Rower piekary

W sobotę, 19 września 2020 roku odbędzie się już ósma edycja wyścigu rowerowego Tour de Piekary. Zostanie rozegrany na pętli rozpoczynającej i kończącej się na Kopcu Wyzwolenia, a do udziału zapraszamy zarówno kolarzy, jak i wszystkich miłośników rywalizacji rowerowej w każdym wieku.

Aby wziąć udział w wyścigu, niezbędny jest sprawny rower, sztywny kask i duża porcja dobrego humoru. Rozpoczęcie zawodów o godzinie 9.30.

Współzawodnictwo w kategoriach Przedszkolaków i kategorii I – szkoły podstawowe przeprowadzone zostanie na placu reprezentacyjnym pod Kopcem Wyzwolenia. Będzie obejmowało rywalizację w pokonywaniu na czas toru przeszkód. Zapisy do zawodów dzieci w dniu zawodów. Rozpoczęcie o godzinie 9.30.

Zapisy uczestników

– do wyścigu należy się zgłosić do dnia 11 września 2020 r.
– zapisy dokonywane są telefonicznie pod nr tel. 32 768-10-10 lub mailowo na adres: sportpiekary@mosir.piekary.pl lub sportpiekary@interia.pl. W treści maila należy podać imię i nazwisko, miejscowość, klub oraz rok urodzenia uczestnika – obowiązuje limit 250 uczestników, w przypadku wyczerpania ilości miejsc istnieje możliwość wcześniejszego zakończenia zapisów.

Trasa

Pętla rozpoczynać się będzie i kończyć na Kopcu Wyzwolenia przebiegać będzie ulicami Jana Pawła II – Inwalidów Wojennych – Wyzwolenia. Długość wyznaczonej pętli wynosi – 3518 m. Impreza zostanie zorganizowana w ramach Narodowego Dnia Sportu 2020.

Regulamin wyścigu rowerowego Tour de Piekary 2020

Oświadczenie uczestników wyścigu rowerowego Tour de Piekary 2020

Oświadczenie osoby niepełnoletniej

Trasa wyścigu rowerowego Tour de Piekary 2020

Subskrybuj piekary.info

google news icon