Próbowała rzucić się pod auto. Policjanci uratowali 16-letnią dziewczynę, która chciała popełnić samobójstwo

Śląska Policja
Policja, Piekary Śląskie

Do dramatycznych scen doszło w Piekarach Śląskich. Nastolatka chciała popełnić samobójstwo. Na szczęście od śmierci pod kołami pędzącego auta uratowali ją piekarscy policjanci.

Dzięki błyskawicznej reakcji piekarskich stróżów prawa nie doszło do tragedii. Mundurowi odnaleźli zaginioną 16-latkę, która chciała targnąć się na własne życie. Dziewczyna próbowała rzucić się pod pędzący autostradą samochód. Policjanci udzielili jej pomocy i przekazali pod opiekę lekarską.

  Wczoraj, w środę 17 czerwca 2021, dyżurny piekarskiej jednostki otrzymał zgłoszenie od zrozpaczonej matki o zaginięciu i próbie samobójczej 16-letniej córki. Natychmiast zadysponował podległe patrole do poszukiwań nastolatki. 

  Chwilę później otrzymał kolejne zgłoszenie dotyczące osoby, która porusza się po autostradzie A1 i chce wbiec pod koła nadjeżdżających pojazdów. 

  Policjanci z piekarskiej drogówki, którzy pilnie udali się we wskazany rejon autostrady, zauważyli młodą kobietę stojącą przy krawędzi jezdni, która na ich widok zaczęła uciekać. 

  Mundurowi ruszyli w pościg za dziewczyną, która po zatrzymaniu okazała się zaginioną. Policjanci sprowadzili młodą desperatkę w bezpieczne miejsce oraz opatrzyli rany powstałe wskutek samookaleczenia. 16-latka trafiła pod opiekę lekarską.

  czytaj dyskusję

  Darek32

  Ciekawe dlaczego dziewczyna chciała się zabić ? Obstawiam nagonkę na orientację seksualną, bo jesteśmy tak czuli ostatnio na tematy LGBT , przecież pan per presiDudento powiedział że to są ideologię , nie ludzie .
  Mam nadzieję , że dziewczynie nic nie będzie i trafi w dobre ręce ludzi,którzy jej pomogą , cokolwiek chciała przekazać przez swoją decyzję, życzę jej dużo życzliwości

  czytaj więcej: