Powrót Magdy Gessler do Laboratorium Chleba (dawniej Modry Kociołek)

Znana restauratorka Magda Gessler po raz kolejny przeprowadziła „Kuchenne rewolucje” w Piekarach Śląskich. Modry Kociołek zmienił nazwę, wystrój oraz menu. Teraz Magda Gessler ponownie wróciła do naszego miasta, by sprawdzić czy właściciele piekarskiej restauracji dostosowali się do jej wskazówek.

Modry Kociołek = Laboratorium Chleba

„Kuchenne rewolucje” to polski kulinarny program rozrywkowy, który jest emitowany od 6 marca 2010 roku na antenie stacji telewizyjnej TVN. Od początku powstania programu jego prowadzącą jest Magda Gessler. Restauratorka pojawia się w podupadających lokalach, gdzie zmienia wystrój wnętrz, nazwę restauracji oraz menu. Od 20-23.04.2021 roku na terenie Piekar Śląskich odbyły się „Kuchenne rewolucje”, które miały miejsce w Modrym Kociołku przy ul. Hallera 2. Restauracja przeszła sporą metamorfozę. Lokal zmienił nazwę na Laboratorium chleb, a wnętrze zostało ocieplone przez rozmaite dodatki i lampy. Restauracja zyskała również nowe menu, które zostało wymyślone przez Magdę Gessler specjalnie na potrzeby tego miejsca.

Powrót Magdy Gessler

Według tego co powiedział nam właściciel restauracji Laboratorium Chleba, „Kuchenne rewolucje” przebiegały w nad wyraz miłej atmosferze. Mężczyzna był zaskoczony owocną współpracą. To jednak nie był koniec przygody Magdy Gessler w Piekarach Śląskich. W zwyczaju programu jest to, iż po kilku tygodniach od przeprowadzenia rewolucji, restauratorka ponownie pojawia się w lokalu. Wizyta ma na celu sprawdzenie pracowników, oraz tego czy wdrożyli w życie jej wszystkie porady. Jak widać na załączonych zdjęciach Magda Gessler opuściła Laboratorium chleba w iście szampańskim humorze.

fot. Facebook Laboratorium Chleba/Magda Gessler

Subskrybuj piekary.info

google news icon