Potrzebna interwencja w mieście? Zgłoś to na SOS Piekary

Dziura w chodniku, niedziałające oświetlenie czy akt wandalizmu. Te i wiele innych przypadków obserwujemy na co dzień w miejscu, w którym żyjemy czy pracujemy. Nie raz zdarza się, że informujemy o tym odpowiednie służby. Teraz mamy nową możliwość – SOS Piekary.

Sos piekary 870x400

Miasto uruchomiło specjalną skrzynkę, dzięki której w łatwy i komfortowy sposób mieszkańcy Piekar będą mogli poinformować o usterkach czy awariach. Mail obsługiwany jest przez kilka osób, które odpowiedzialne są za różne zadania w urzędzie.

– Mail sos@piekary.pl to forma kontaktu z mieszkańcami, dzięki której możemy jeszcze lepiej poznać potrzeby Piekarzan. Miejmy też jednak świadomość, że nie wszystkie problemy, prośby, będziemy w stanie rozwiązać od razu, ale zrobimy wszystko, aby tak też się stało – przypomina Sława Umińska-Duraj, Prezydent Miasta Piekary Śląskie.

Prośby, opinie lub pomysły mieszkańców będą trafiały do odpowiednich wydziałów. Zgłoszeń można także dokonywać przez stronę piekary.pl/zglos-problem, gdzie dostępny jest ich stan realizacji.

Subskrybuj piekary.info

google news icon