Potrącenie przy ulicy Szpitalnej. Kierowca audi spowodował wypadek na przejściu dla pieszych

Do zdarzenia doszło przy ulicy Szpitalnej w Piekarach Śląskich. Kierowca samochodu marki Audi nie zachował środków ostrożności przy przejściu dla pieszych i potrącił 75-letnią piekarzankę. Kobieta jest badana przez zespół ratownictwa medycznego. Droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło w czwartek, 9 czerwca około godziny 13:30. 67-letni kierowca audi jadąc od ulicy Janty w kierunku Wyszyńskiego potrącił na przejściu kobietę.

- Do potrącenia doszło przy ulicy Szpitalnej na przejściu dla pieszych. Piekarzanin nie zdążył wyhamować na przejściu dla pieszych i potrącił 75-letnią kobietę - wyjaśnia sierż. szt. Łukasz Czepkowski, oficer prasowy KMP w Piekarach.

Na miejscu zjawiły się służby: straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego, który bada ranną kobietę. Stan zdrowia piekarzanki jest stabilny. Niewykluczone, że zostanie przewieziona do szpitala, w celu odbycia kompleksowych badań. Droga od ulicy Janty do Żwirki jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazd. Utrudnienia w tym miejscu potrwają do godziny 15:30.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Potrącenie pieszej partyzantów

Potrącenie 17-latki przy ulicy Partyzantów

Wypadek Piekary

Potrącenie na ulicy Marii Curie-Skłodowskiej

Wypadek wyszyńskiego

Potrącenie przy ulicy Wyszyńskiego

Wypadek piekary śląskie

Zderzenie na skrzyżowaniu ulic Ziętka i Konstytucji 3 Maja

Wypadek piekary kopiec wyzwolenia

Wypadek przy ulicy Jana Pawła II

Pyrzowice pijany kierowca

Kolejny pijany kierowca zatrzymany. Miał prawie promil

Wypadek DK94 z Kotuchy

Potrącenie na skrzyżowaniu DK94 z ulicą Kotuchy