Potrącenie na przejściu dla pieszych na ul. Wyszyńskiego. Ranna została kobieta w ciąży

Przy ulicy Wyszyńskiego w rejonie przejścia dla pieszych kierujący samochodem daewoo 74-letni mężczyzna potrącił 20-letnią kobietę w ciąży. Poszkodowana wymagała udzielenia pomocy medycznej. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

KMP Piekary
Wypadek Wyszyńskiego

W środę, 16 listopada około godziny 17:30 74-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Daewoo jadąc z ulicy Bytomskiej w kierunku dzielnicy Kamień potrącił przechodzącą przez przejście 20-letnią kobietę.

- Poszkodowana była w ciąży. Piekarzance została udzielona pomoc przez Zespół Ratownictwa Medycznego - wyjaśnia Łukasz Czepkowski, rzecznik prasowy piekarskiej komendy policji.

74-letni mieszkaniec Piekar został przebadany alkomatem. Badanie wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Ruch pojazdów do około godziny 19 odbywał się wahadłowo. Obecnie nie wiadomo, jakich obrażeń doznała kobieta w ciąży.

Apel piekarskich policjantów

Służby apelują o rozważną i ostrożną jazdę samochodem. Listopad to miesiąc, w którym zmierzch zapada coraz szybciej. Dodatkowo warunki jazdy pogarszają się w deszczowe dni. Kierowcy noga z gazu!

Subskrybuj piekary.info

google news icon