Potrącenie 68-latki na przejściu dla pieszych przy ul. Bytomskiej

Wczoraj, 04.05.2021r, doszło do potrącenia starszej kobiety na oznakowanym przejściu dla pieszych. 68-latka została przewieziona do Szpitala Chirurgii Urazowej im. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich. Kierujący samochodem był trzeźwy.

Zdj. ilustracyjne
Policja

We wtorek, 4 kwietnia, na jednym z oznakowanych przejść dla pieszych przy ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich doszło do potrącenia 68-kobiety. Jak donosi piekarska policja, ze wstępnych ustaleń wynika, iż 27-letni kierowca samochodu marki nissan poruszał się lewym pasem ruchu z zamiarem skręcenia w ul. Ziętka. Mieszkaniec Piekar Śląskich przejeżdżając przez przejście dla pieszych, potrącił przechodzącą przez ulicę 68-letnią kobietę.

Poszkodowana uskarżała się na silny ból w klatce piersiowej. Kobieta została przewieziona do szpitala, a jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 27-latek został poddany badaniu alkomatem, które wykazało, iż mężczyzna był trzeźwy. Za stworzenie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym, policja zatrzymała mężczyźnie prawo jazdy. Mundurowi cały czas ustalają okoliczności zdarzenia.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Policja

Potrącenie 49-latki na przejściu dla pieszych

Alkomat

Piekary Śląskie: nietrzeźwy spowodował kolizję...

M m police 378255 1280

Piekary Śląskie. Nocny pościg ulicami miasta....

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?

Policja

Piekary Śląskie: ukradł elementy stalowe o...

Policja1

Reakcja piekarskiego policjanta po służbie -...

01pijany

Jazda na „podwójnym gazie”