Poseł PiS Jerzy Polaczek kolejny raz w szpitalu. To powikłania po COVID-19

Pochodzący z Piekar Śląskich, poseł Prawa i Sprawiedliwości, kolejny raz podzielił się z mieszkańcami informacją o swoim pobycie w szpitalu. Jerzy Polaczek jest po operacji kardiologicznej. To następstwo powikłań po ciężko przebytym zakażeniu koronawirusem.

Poseł Jerzy Polaczek

Polityk przebył 4-godzinną operację w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. W poruszającym wpisie opublikowanym na Facebooku poinformował, że operacja uratowała mu życie. O konieczności jej przeprowadzenia dowiedział się podczas rutynowego badania.

Jak do tego doszło? Niestety splot wielu uwarunkowań, przede wszystkim intensywnej pracy po przebyciu COVID-19 wywarł negatywny wpływ na moje zdrowie - przyznaje poseł.
Stąd mój gorący apel, szczególnie do wszystkich ozdrowieńców po COVID-19, róbcie kompleksowe badania i dbajcie o siebie! - dodaje.

Stan Jerzego Polaczka jest stabilny. Kolejne szpitalne perypetie znanego śląskiego polityka skłaniają do refleksji. Kolejny raz przypomina on, jak ważne jest zdrowie nasze i naszych bliskich. Tylko dzięki regularnym badaniom i profilaktyce można uniknąć poważnych konsekwencji.

Pamiętajcie, diagnostyka zrobiona na czas, tak jak mi, też i Wam i Waszym bliskim może uratować życie! - apeluje Jerzy Polaczek na Facebooku

Subskrybuj piekary.info

google news icon