Policjanci zabezpieczyli ponad 1300 działek dilerskich narkotyków. Trzy osoby zatrzymane

W zeszłym tygodniu mundurowi z Piekar Śląskich zatrzymali trzech mężczyzn w związku z posiadaniem znacznej ilości środków odurzających. Było to prawie 250 gramów narkotyków.

Piekary śląskie policja

We wtorek, 13 grudnia, mundurowi z wydziału kryminalnego zapukali do drzwi mieszkania pewnego 36-latka. Posiadali informacje wskazujące, że mieszkaniec Piekar Śląskich może posiadać narkotyki. Przypuszczenia stróżów prawa sprawdziły się. Udało im się znaleźć środki odurzające, z których można by przygotować prawie 1300 działek dilerskich. Była to amfetamina i marihuana. 36-latek został zatrzymany. Obecnie znajduje się pod policyjnym dozorem. Za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem. Grozi mu do dziesięciu lat kary więzienia.

To jeszcze nie koniec zatrzymań w związku z tematem środków odurzających. Kolejne osoby wpadły w sobotę, 17 grudnia. 42-letni mieszkaniec Siemianowic Śląskich został zatrzymany na ulicy Oświęcimskiej. Miał przy sobie woreczek foliowy, a w nim amfetaminę na ponad 50 działek. Kolejnego mężczyznę funkcjonariusze ujęli na ulicy Maczka. W mieszkaniu 20-letniego mieszkańca Bytomia znaleziono kolejne narkotyki. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Sąd może ich skazać na trzy lata więzienia.

Subskrybuj piekary.info

google news icon