Policjanci zabezpieczyli ponad 1300 działek dilerskich narkotyków. Trzy osoby zatrzymane

W zeszłym tygodniu mundurowi z Piekar Śląskich zatrzymali trzech mężczyzn w związku z posiadaniem znacznej ilości środków odurzających. Było to prawie 250 gramów narkotyków.

Piekary śląskie policja

We wtorek, 13 grudnia, mundurowi z wydziału kryminalnego zapukali do drzwi mieszkania pewnego 36-latka. Posiadali informacje wskazujące, że mieszkaniec Piekar Śląskich może posiadać narkotyki. Przypuszczenia stróżów prawa sprawdziły się. Udało im się znaleźć środki odurzające, z których można by przygotować prawie 1300 działek dilerskich. Była to amfetamina i marihuana. 36-latek został zatrzymany. Obecnie znajduje się pod policyjnym dozorem. Za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem. Grozi mu do dziesięciu lat kary więzienia.

To jeszcze nie koniec zatrzymań w związku z tematem środków odurzających. Kolejne osoby wpadły w sobotę, 17 grudnia. 42-letni mieszkaniec Siemianowic Śląskich został zatrzymany na ulicy Oświęcimskiej. Miał przy sobie woreczek foliowy, a w nim amfetaminę na ponad 50 działek. Kolejnego mężczyznę funkcjonariusze ujęli na ulicy Maczka. W mieszkaniu 20-letniego mieszkańca Bytomia znaleziono kolejne narkotyki. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Sąd może ich skazać na trzy lata więzienia.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Piekary śląskie kontrola drogowa

Piekary Śląskie. Pięciu nietrzeźwych kierowców jednego dnia

Piekary śląskie nietrzeźwy kierowca

Piekary Śląskie. Nietrzeźwy próbował ratować się łapówką

Piekary śląskie narkotyki

Piekary. Niezapowiedziana wizyta zakończona zatrzymaniem

Piekary Śląskie, kontrola drogowa

Amfetamina i zakaz prowadzenia pojazdów. Kierowca zatrzymany

Policja piekary

Nożownik na ul. Sowińskiego zaatakował starszego mężczyznę

Piekarscy policjanci na motocyklach

Apel do motocyklistów i rowerzystów

Alkomat

Kolejni nietrzeźwy kierowcy zatrzymani