Pogrzeb zamordowanej 13-latki z Bytomia w Bazylice NMP w Piekarach Śląskich

Brutalne zabójstwo wstrząsnęło całą Polską. Nikt nie podejrzewał, że sprawa przybierze taki obrót. Zaginioną 12 stycznia Patrycję, odnaleziono martwą kilkanaście godzin później, na terenie nieużytków w Piekarach Śląskich. Mordercą okazał się jej 15 letni chłopak Kacper. Pogrzeb dziewczyny zostanie odprawiony jutro w piekarskiej Bazylice NMP.

001swiece

Historia doczekała się mrożącego krew w żyłach finału. Ciało przykryte kartonami znaleziono nieopodal hipermarketu Kaufland w Piekarach Śląskich. To zabójca doprowadził funkcjonariuszy do miejsca, w którym znajdowały się zwłoki. Ciało było pokryte ranami kłutymi, które były zlokalizowane w okolicach klatki piersiowej oraz brzucha. Ponadto dziewczyna miała podcięte gardło. Plotki dotyczące ciąży nastolatki zostały potwierdzone przeprowadzoną 15 stycznia sekcją zwłok. 15-letni morderca trafił na trzy miesiące do schroniska dla nieletnich, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

„Zamiast urodzin, będzie pogrzeb...”

Rodzice zamordowanej nastolatki są zrozpaczeni. Jak wspomina rodzina, Patrycja była pogodnym dzieckiem, bardzo lubianym przez rówieśników. Nie sprawiała żadnych problemów wychowawczych. Nastolatka w tym tygodniu miała skończyć 14 lat. Zamiast cieszyć się swoimi urodzinami dziewczynka zostanie pochowana. Msza żałobna odbędzie się 22 stycznia 2021r. o godz. 9.15 w Bazylice NMP, przy ul. Ks. Ficka 7. Jej ciało spocznie na cmentarzu parafialnym w Piekarach Śląskich.

Subskrybuj piekary.info

google news icon