Plac zabaw w Dąbrówce Wielkiej wyremontowany

Mamy dobrą wiadomość dla rodziców i ich pociech. Plac zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Dąbrówce Wielkiej nareszcie jest gotowy! Skończyły się właśnie prace remontowe.

Plac zabaw


Dzieciaki będą miały w końcu gdzie się bawić! Plac zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Dąbrówce Wielkiej nareszcie jest już po niezbędnych naprawach.

- Został odnowiony, pomalowany, trawa wykoszona, piasek wymieniony - informuje Krzysztof Turzański, wiceprezydent Piekar Śląskich. - Mam nadzieję, że sukcesywnie będę mógł przekazywać kolejne dobre informacje z placów zabaw w innych dzielnicach Piekar Śląskich. Lista potrzeb i oczekiwań jest długa, ale krok po kroku… zrealizujemy wszystko - dodaje.

To nie koniec z remontami placów zabaw

Jak zapowiada Krzysztof Turzański, w przyszłym roku w budżecie miasta zostaną zabezpieczone środki na rozbudowę i remonty większej ilości placów zabaw. Przypomnijmy, że przy Miejskiej Szkole Podstawowej nr 15 powstaje Centrum Aktywności (projekt z budżetu obywatelskiego). Na terenie Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 1 natomiast plac zabaw zyska nawierzchnię ze sztucznej trawy.

fot. Krzysztof Turzański

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?

AZS

Wybór szkoły ponadpodstawowej

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

Teodorki i Heneczki Bądźcie z nami bibliotekarzami

Piosenka bibliotekarzy w międzynarodowym konkursie

IRRS

Dariusz Iskanin w IRRS

Maluchy z piekarskiej porodówki

Piekarskie maluszki w jesiennych stylizacjach

53 611855 g

33-latka chciała się zabić. Policjanci...